Бітумна черепиця Акваізол. Плюси і мінуси

Тема у розділі 'Кровельные покрытия', створена користувачем Kolka))), 21 кві 2015.

  1. Kolka)))

    Kolka))) Майстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    30
    Доброго дня, шановні форумчани!
    Є в мене таке питання до майстрів, які трішки більше тямлять ніж я в покрівельних матеріалах, а саме в бітумній черепиці. Чоловік сестри попросив допомоги в самому монтажі. Відео як воно все це робиться подивився на всякий випадок. Гукнуть для цього декількох робітників також, взагальному буду на подачі.:) Ці майстри, які будуть робити покрівлю радять купувати Акваізол. Хочу спитати у Вас - варто чи ні.
    Буду дуже вдячний за відповіді.
    З повагою, Микола)
     
  2. ЧЕрепицин

    ЧЕрепицин Прораб

    Повідомлення:
    490
    Симпатії:
    492
    Адреса:
    Киев
    Якщо розглядати в розрізі ціни, то Акваізол чи Техноніколь (дешевий сегмент) саме то що ви шукали. У АІ з часом дуже сильно сипиться крошка, яка є захисним шаром для бітума.
    Також клей чи мастіка дуже паршива...
    Тому порада якщо зупинитест на АІ то підкладочна ковдра повинна вкладатися по всій площі даху.
     
  3. Kolka)))

    Kolka))) Майстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    30
    Дякую за пораду. А якщо щось з інших виробників, щоб не сипалася крихта, і по ціні норм?
     
  4. ЧЕрепицин

    ЧЕрепицин Прораб

    Повідомлення:
    490
    Симпатії:
    492
    Адреса:
    Киев
    По ціні навряд щось буде норм ніж акваізол чи техноніколь...
     
  5. dr.Andrey

    dr.Andrey Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Могу предложить б.ч. "Тегола" сейчас не высокая цена и очень достойное качество.
     
  6. kASTa

    kASTa Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    7
    Микола, будьте обережні з "порадами" робітників. Краще все ж таки знайти час та звернутися до професіоналів. Робітники підуть, через півроку крихта посипеться. І де ви будте шукати тих порадників?
     
  7. Kolka)))

    Kolka))) Майстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    30
    Дякую за пораду)

    Ви продавець? Консультант? Чесно кажучи, такого варіанту не розглядав. НАскільки дорожче мені обійдеться?


    Ви повністю маєте рацію... потім буду сам собі лікті кусати
     
  8. tolyan79

    tolyan79 Підмайстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    6
    Людей потрібно слухати, особливо майстрів, але і свою думку і відповідні розуміння потрібно мати... Щодо Акваізолу - виробник Україна, якщо я не помиляся. На мою бумку бітумки Україна ще робити не навчилася. Непогані відгуки чув про Катепал. Але, напевне, буде дорожче. Поцікавтеся, можливо Вам і підійде.
     
  9. tsezar

    tsezar Майстер

    Повідомлення:
    71
    Симпатії:
    27
    акваізол досить непогана черепиця. якщо звичайно брати по ціни. я б на Вашому місці попитав в магазинах за якіснішу покрівлю і чи буде зкидка на неї. Впевнений, що можна найти де буде і якість і ціна норм.
     

Поділитися цією сторінкою