Своїми руками Облаштування території біля будинку

Тема у розділі 'Ландшафтный дизайн и обустройство участка', створена користувачем Володимир П, 17 кві 2015.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 24 тра 2015.
  1. Так

    98,4%
  2. Ні

    1,6%
  1. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Раз уж вы сами заговорили о глицинии, то и я спрошу. Что ей нужно для счастья чтобы она цвела. У нас ни у кого не цветет. Я ее цветущей только на картинке и вижу.
     
  2. yur73

    yur73 Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Харьков
     
    Володимир П подобається це.
  3. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород
    Гліцинія,або вістерія-дерев'яниста ліана ,що походить із Азії та росте на сході США.Полюбляє глинистий грунт,сонячне місце та міцну опору через велику парусність.На наших теренах не вимагає спеціального догляду,проте на півночі та сході України,на мою думку,через більш суворі зими потребує захисту,особливо молоді пагони.Боїться протягів,-вибирайте сонячне та затишне місце.Добре піддається формуванню,регулярне обрізання приносить в результаті багатше цвітіння.Запах цвіту-фантастичний тонкий аромат на все подвір'я.
     
    Т.М. та Alexei подобається це.
  4. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород
    Передивився різні теми і побачив,що автори зазвичай вказують кількість і вартість використаних матеріалів....Точний облік не вів,але мушу зізнатися,що лише інертних матеріалів ( підсипка дороги,цемент,пісок,щебінь ітп) пішло 7 самоскидів Зіл з нарощени'ми бортами по 5,5 куб.метрів,каменю близько 18 куб.м,грунт на посадку зелені 8 куб.м-коротше руками довелося перенести і вкласти на місце біля 30-35 тон різних матеріалів ( не рахую дерево на дроварню,метал на паркан і поручні ітп).По вартості даних немає,оскільки щось купувалося,щось залишилося від попереднього будівництва--важко підрахувати актуальну вартість на сьогодні,гадаю,що подібний проект в наш час для мене був би ''непідйомний''-основний об'єм робіт був виконаний у два етапи- 2013 рік викладена площа біля гаража,решта зроблена за весну-осінь 2014 р.Окрім озеленення,яке лягло на плечі моєї коханої дружини,абсолютно всю роботу провів самостійно,без жодних асистентів.
     
    Останнє редагування: 11 тра 2015
    Makaliska, ДачныйОлигарх, Т.М. та 2 іншим подобається це.
  5. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Голосування першого туру завершено!
    Загальна кількість голосів: 63.
    Зараховано: 36.
    Голоси таких форумчан не зараховані, в зв’язку з тим, що вони мають менше 20 дописів: papay, Stas3d, tecton, Petro1984, vpatik, tsegolko, Barabawkadoma, povalnik, Zar, rudik, VIKTOR 220, MAN955, kaisanya, Fletcher, sotnik, shuravi_s, Misik, Tomash, Laslo.66, maxut1979, verder777, vfkbi, yunost, axelman, xtozna, ivanivanivich, Друг_любитель
     
  6. churik

    churik Прораб

    Повідомлення:
    123
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Черкаси
    Вітаю.:pobeda:
     
    Володимир П подобається це.
  7. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    @Володимир П, гарно! Бажаю багато років насолоджуватися тим , що зробили своїми руками. Чим Ви трамбували основу під бруківку? Я не замітив бензовібратора або не уважно читав . І що Ввас за авто в гаражі , якщо не воєнна тайна!:)
     
  8. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород
    Дякую!Основу ущільнював позиченим вібратором.
    В гаражі (але ж і око у Вас!) мій улюблений Citroen 2 CV 6 1985 р народження-останній рік випуску легенди у Франції,Як не помиляюся,пізніше збирали в Латинській Америці до 1991р.
     
  9. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Багата історія в Вашого автомобіля . Він ще на ходу?
     
  10. ghost_lv

    ghost_lv Майстер

    Повідомлення:
    112
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    Львів/Наварія
    Всі авто марки Сітроен мають багату історію ...
     
    Володимир П подобається це.

Поділитися цією сторінкою