Стабілізатор напруги з двофазного зварювального апарата

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем mexanikcom, 17 кві 2015.

  1. mexanikcom

    mexanikcom Майстер

    Повідомлення:
    183
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Хмельницька область, Базалія
    Дякую за консультацію))) Якщо можливо - то це дуже добре, стабілізатор потужний може вийти, в принципі дійсно потрібно порахувати роботу і комплектуючі, правда що ще треба - уяви немаю:K
     
  2. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Щоб зварку не вибивало треба виводити окремий автомат і ставити до реле напруги .
    Навіть коли зварка буде на окремому автоматі то реле напруги може вибивати , так як зваркою понижаємо напругу на одній фазі , то на іншій одночасно буде зростати .

    12.jpg
     
    Останнє редагування: 18 кві 2015
  3. mexanikcom

    mexanikcom Майстер

    Повідомлення:
    183
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Хмельницька область, Базалія
    І Вам дякую за консультацію))) Справа в тому, що я перед зварюванням "виставляю" на реле мін - 165 вольт (мій інвертер з 230 до 165 "садить"), і релюшки стоять в центральному щиту, а живу в селі, господарство велике, і не всі розетки "висять" на одній фазі. Тут справа в стабілізації напруги, дуже хотілось би мінімальних коливань в межах норми, а то ввечорі в середньому 245 вольт на фазах, і вночі реле "вибиває" декілька разів буває зафіксована напруга при "відсіканні" 260 вольт. І ще цікаво - в дитинстві пам'ятаю до телевізора стояв саморобний трансформатор, з регулюванням ручним і "циферблатом" - тепер думаю що то був вольтметр))) Так от, зварювальний по суті - трансформатор, ще б регулятор якийсь до нього, чи як там воно робиться, був би стабілізатор "моща")))
     
  4. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Той прилад називається - автотрансформатор.
    Проблема у тім що його потрібно постійно в ручному режимі регулювати інакше щось згорить.
    На заміну автотрансформаторам прийшли стабілізатори напруги.
    Стабілізатори напруги зараз можна поставити на весь будинок і потрібної потужності .
    І ще одна проблема через стабілізатор напруги варити зваркою не вийде , спрацьовує захист на стабілізаторі .
     
  5. mexanikcom

    mexanikcom Майстер

    Повідомлення:
    183
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Хмельницька область, Базалія
    От "холєра", а я то все мріяв що з такого "могучого" трансформатора буде потужний стабілізатор, ну якщо дуже складно і дорого щоб він "втримував" всю домашню мережу, то щоб він хоча б "втримував" "провали" при зварюванні, ну типу вариш - і напруга не падає (вибачте за "банальщину" але я в таких питаннях повний чайник:banka:)
     
  6. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    якщо у вас вибиває автомат коли варите, то вихід один - вам потрібна трифазна сварка і всі пробелми зникнуть. і буде варити не гірше за полуавтомат і найкращий у світі інвертор.
     
    ААлександер та yourasyk подобається це.
  7. mexanikcom

    mexanikcom Майстер

    Повідомлення:
    183
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Хмельницька область, Базалія
    Автомат не вибиває, реле вибиває, але воно регулюється, а зварювальний двофазний є, обіцяли зробити ще блок для нього, буде постійного струму. а от стабілізатора треба)))
     
  8. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    під автоматом маю на увазі реле. двофазних не буває. або одно, або трифазний. або у вас жорстокий самопал. якщо двофазний, то там полюбе стоїть блок діодів і у вас і так постоянка. робіть трифазну зварку, шість діодів і все буде варитись.
     
    ААлександер подобається це.
  9. mexanikcom

    mexanikcom Майстер

    Повідомлення:
    183
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Хмельницька область, Базалія
    Я вже придбав діоди для якогось там моста))) Я втому не розуміюсь, а зварювальний трансформатор заводський, до нього підключається дві фази, працює роками, в ньому лише дві котушки. між ними пластини які регулюються і все, якщо він трифазний, то чому не підключається третя? Я навіть не задумувався над цим, на ньому я вже "висмалив" не одну сотню електродів - як сусіди ще не застрілили незнаю)))
     
  10. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    дві фази? це як виходить "ноль-фаза-фаза"? так у вас дожні діоди стоять тоді. чи "ноль-фаза"?
    слухайте, а у вас нейтраль хороша? при послабленні контактув нейтралі може фази перекошувать.
     

Поділитися цією сторінкою