Своїми руками Проектування та виготовлення спец техніки

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем Петро Тернопільський, 16 кві 2015.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 24 тра 2015.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    rofl
    -все залежить від прокладки...
    (між сидінням і кермом)
     
  2. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    думаю там проблема через черезнадмірне навантаження на вісь. якби він тягнув причіп то було б нормально. і не так би буксував. доречі, подумую над такою компоновкою мотоблока, що бможна було відкрутивши пару болтів зробити із нього мікротрактор. такий собі трансформер. доїхав до ділянки, 15-20 хвилин і в тебе мотоблок. вибрав картоплю, розібрав назад і в тебе мікротрактор тягне причіпа. прост ов мене город по серединці і дістатися до нього можна лише стежкою. трактром не погарцюєш.
     
  3. Петро Тернопільський

    Петро Тернопільський Бригадир

    Повідомлення:
    235
    Симпатії:
    138
    не все - від природи і фізики ніхто не втече. Настає момент, коли рама скрутиться з будь-якою прокладкою
     
  4. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    я завжди казав, що в любий ремонт краще проходить після заміни прокладки.
     
  5. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Водію дуже повезло що його не придавило.
     
  6. Петро Тернопільський

    Петро Тернопільський Бригадир

    Повідомлення:
    235
    Симпатії:
    138
    проблема в тому, що мотор в переломці є на одній піврамі, а один з вед мостів - на іншій, і виникає крут момент відносно кардана, який скручує між собою ті піврами.
    Я прихильник проектування мудрої техніки, яка себе не загробить і водія тим більше. В цьому варіанті я не бачу ідеальної компоновки (розподіл ваги, мотор, мости,...) - все залишаються якісь нюанси.
    Техніка має бути "дуракостійка" - щоб навіть дурак не зміг її поломати або себе покалічити.
    Якщо перегрузив МТ він повинен забуксувати, або заглохнути, або на крайняк зломати якусь деталь, яка слугує запобіжником в трансмісії, але ні в якому разі не таке перевертання.
    Мені часто кажуть - для МТ треба сильніший мотор, я кажу - тоді треба агрегати міцніші, потім ваги більше, потім,... і так до нескінченності і той МТ при навантаженні перекинеться через задню вісь.
    Я вважаю - треба завжди найти серединку, на якій зупинитись і буде все добре.
    --- добавлено: 21 май 2015 в 16:04 ---
    Думаю тепер він розумніший.
    Я на першому МТ з купи бетонну шпалу витягував і почав ривками це робити бо так не йшло і як газнув - МТ на дибки, я вже вискакував з нього (одна нога на землі) і вдарив рукою по тумблері заглушки мотора і в цей момент ланцюг до шпали розірвався. Мені повезло що не було на крилі МТ бардачка на ключі (потім зробив) - так би не вискочив. Після цього на горбаки їду на невеликих обертах і все рука на тумблері.
     
    Останнє редагування модератором: 29 тра 2015
  7. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @gam-ua, Так це вже давно придумано . до мотоблока чіпляється напівпричіп ось Вам і міні трактор з переднім приводом.

    images.jpg
     
  8. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    це якщо привідна одна вісь. а якщо дві ведучі? тоді здаєьтсявсе гаразд буде.
     
  9. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Погоджуюсь.

    При совітах це вроді називалося технологічна швидкість(залежно від машин).
    Двигун на макс. обертах розганяв механізм не швидше конструктивної міцності.
    Це добре помітно було по мототехніці, всім відомий мотопед "верховина" який більше ричав ніж їхав, такий мотоцикл як "дніпро", на якому після 70км закладало вуха(від вібрації), прикладів багато.
     
    Петро Тернопільський подобається це.
  10. Петро Тернопільський

    Петро Тернопільський Бригадир

    Повідомлення:
    235
    Симпатії:
    138
    нічого не міняє - той мотоблок з дровами повнопривідний
    В переломки завжди (при однаковому коеф щеплення коліс) вперед буксуватиме одна діагональ, а назад - інша: (під кінець відео видно)
     

Поділитися цією сторінкою