Говоримо про плазморізи

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент для сварочных работ', створена користувачем gjkzr, 10 гру 2014.

  1. artembond

    artembond Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.672
    Симпатії:
    4.963
    Адреса:
    Cygnus X-1
    Я не заметил влияния. Никелированные, надо попробовать.
     
  2. artembond

    artembond Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.672
    Симпатії:
    4.963
    Адреса:
    Cygnus X-1
    Никелерованные, попробовал. Понравилось как скользят.
     
  3. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    Щось мені не дуже,стандартна чінайська зборка.Куца інструкція на всю лінійку,з них кілька жаллюгідних сторінок про плазморізи і то більшість попереджень(відмазок) про гарантійні зобовязання.
    Питання:
    Що за перемикач 0.25s/0/5s?
    Лампочка одна вкл мережа,а решту дві?
    В інструкції пише -переконайтесь в наявності дежурної дуги,для цього не підносячи плазмотрон до деталі натиснути кнопку,зявиться плазмовий потік дежурної дуги.Де,в якому місці зявляється???
    Написано-виставити регулятором струм відносно товщини металу,як орієнтуватись?.В мене ріже тільки в середньму положенні,подальше збільшення струму починає стріляти дуга.Тиск повітря накручував і 4,і 5, і 6,хоча мабуть все таки повітря не вистачає.
    Сцука травить десь, редуктор всередині,чуда не сталось,як завжди треба розбирати і доводити до ума самому.
     
  4. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    Що нема користувачів тесли?
     
  5. віталій3663

    віталій3663 Майстер

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    32
    Інструкція дійсно куца в мене про дежурну дугу зовсім ніслова... перемикач0,25 і 0,5 це час продувки сопла після різки. Нарахунок регулятора то в мене працює на всіх режимах і нічого нестріляє. Поставив паливний фільтр від інжектора (він металевий)звичайні пластикові розриває тиском, ще коли злив з компресора конденсат а його трохи було почала різати швидше. 10мм ріже дуже тяжко, можна сказати що неріже хоча обіцяли що різати буде12.
     
    кокуліс подобається це.
  6. artembond

    artembond Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.672
    Симпатії:
    4.963
    Адреса:
    Cygnus X-1
    Есть специальные, масло-водо отделительные. У меня в комплекте шел.

    40А, да. Я пробовал. Паршиво. Пришел к выводу что плазмой хорошо режется сравнительно тонкий металл. Сильно быстро плазма теряет энергию. Для толстого металла лучше тупо газорез. Там энергия для реза выделяется по всей толщине реза за счет окисления железа.
     
  7. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @artembond, Плазмою товстий метал ріжеться нормально , там інша технологія.
    Колись на фірмі приходилось працювати із плазморізом.
    Стаціонарним ручним плазморізом СЕЛМА, Я різав сталь 45 товщиною 100 мм .
    Тримаєш в руках плазмотрон на якому : 300 ампер і 300 вольт + шланги з водою для охолодження.
    Проблема тільки одна дуже велика температура , а плазмою потрібно дуже повільно різати.
    Приходилось одягати дві пари зварювальних рукавиць і ставити захисний єкран.

    На відео апарат УВПР-120 , на тому що я колись працював апарат був УВПР-400 більший і потужніший .
     
    Останнє редагування: 30 кві 2015
  8. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    І який ставити час продувки,на що це впливає?Скільки тиску даєти?
     
  9. віталій3663

    віталій3663 Майстер

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    32
    тиску даю 6 атмосфер правда коли неріжу то відключаю компресор бо раз самовільно відкрився клапан і незакривався я думав що вже капець але відключив від сеті і компресира і за деякий час все нормально. Час продувки я поставив більший на що впливає незнаю замітив що при максимальному тоці сопло швидко вигоріло тепер ріжу наполовині регулятора пятірку ріже супер. Замовив нікельовані сопла випробую то напишу.
     
  10. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Чим більший час продувки після різки металу тим краще охолоджуються деталі плазмотрона.
    Коли купили апарат на фірму перший запуск робили наладчики з підприємства виробника.
    Так вони пояснили і показали що при більшому тиску ( 5-6 атм. ) дуга жорстка і не прорізає тої товщини що при малому тиску ( 2 атм. ) дуга мягка і тягне за собою розплавлений метал і прорізає більшу товщину металу, при цьому треба дуже повільно різати . Працював плазморізом з тиском 2 атм.
     
    Останнє редагування: 2 тра 2015
    NikIN та віталій3663 подобається це.

Поділитися цією сторінкою