Говоримо про плазморізи

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент для сварочных работ', створена користувачем gjkzr, 10 гру 2014.

  1. кокуліс

    кокуліс Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    7
    @Шурик Сказка, @Шурик Сказка,
    Дуже вам дякую!Успіхів у творчій роботі!
     
  2. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
    @кокуліс, Поздравляю Вас с покупкой плазмореза. У Меня тоже Тесла сат-40. Компрессор Днипро М 200 л/мин 50 литровым бочком. Для Меня достаточно, рабочая давл. 5 атм.
     
  3. кокуліс

    кокуліс Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    7
    Дякую що поділились .Я пока із цим дивайсом ще пока якто кажуть не на ТИ,попробував один разок получив задоволення і начитавшись у цьому прекрасному форумі задумав теж доробити доповнюючий ресівер із пропанівського балона і ще посталю волого і масло відділювач,незнаю чи дійсно треба ала мені не тяжко я зроблю щоб заспокоїтись.Думаю запас воздуха не помішає.Я радий що такий плазморіз є у вас ,буде у майбутньому для мене щось запитатись якщо винекнуть питання.Наразі запитання в такому плані,придбання розхідників??щоб були в запасі.ДЯКУЮ!
     
  4. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
    А что Вы собираетесь резать с плазмой? Чем занимаетес?
     
  5. кокуліс

    кокуліс Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    7
    Займаюся потехенько всім тим, що звязано з металом стараюсь освоїти художню ковку ,а там можна троха халтурити не кувати, а вирізати деякі елементи плазмою товщиною метала не більше 4 мм .Так що я надіюсь TESLA GUT-40 мені в цьому дороможе.
     
  6. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Зараз дуже популярний розкрій на "ЧПУ" станках. Знайомий вирізав 3 фіртки і окупив плазморіз. При ручному різі, навідь за шаблонами та лекалами, такої чіткасті ліній досягнути не реально.
     
    Yanuwevsky та Erni подобається це.
  7. Erni

    Erni Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.439
    Симпатії:
    1.856
    Адреса:
    Житомир
    і яка ціна на 1 метр розкрою 4-5 мм сталі?
     
  8. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
    @кокуліс, Сегодня видел Ваши работы в альбоме, очень красиво все. Видно что мастер сделал.:Hi:.
     
  9. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    @Erni, Я з ним спілкувався лиш 1 раз, та й мене більш цікавили налаштування плазми. Думаю розцінювати художні вироби в м. кв чи пог.м не правильно. Це індивідуальні замовлення з врахуванням побажань замовника.
     
  10. Yanuwevsky

    Yanuwevsky Інженер

    Повідомлення:
    210
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Коломия
    У мене едон 40 уже чотири роки.Два рази був у ремонті,порізав дуже не мало.Для себе зрозумів слідуюче,щоб добре різало і довго жили сопла:
    1 ставлю завжди максимальний ток на 40
    2 хоче доброго світла,у мене підключений через стару зварку як через автотрансформатор до 380 вольт,напруга на виході 230-240 вольт.

    Максимально різав 14мм і то тугенько.Має глюк,коли розетка з заземленням не хоче різати.Апаратом довольний.При інтенсивній роботі роз у тиждень продуваю потроха.

    Тепер купив сотку,на фото оба для масштабу.Різав лист 20мм,валить як трактор.
    --- добавлено: 17 лют 2017 у 22:04 ---
    Отак вигляддає мій автотрансформатор
     

    Вкладення:

    • DSCN6171.JPG
      DSCN6171.JPG
      Розмір файлу:
      149 КБ
      Переглядів:
      38
    • DSCN6172.JPG
      DSCN6172.JPG
      Розмір файлу:
      158,6 КБ
      Переглядів:
      36
    • DSCN6027.JPG
      DSCN6027.JPG
      Розмір файлу:
      116,5 КБ
      Переглядів:
      37
    Останнє редагування модератором: 25 лют 2017
    Шурик Сказка та Erni подобається це.

Поділитися цією сторінкою