Своїми руками Лук і стріли своїми руками

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем serzdubno, 9 кві 2015.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 24 тра 2015.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. Bohdan19

    Bohdan19 Бригадир

    Повідомлення:
    221
    Симпатії:
    188
    Доброго дня. В сина 6 років є пластмасовий лук з гумкою замість тетиви. Нещодавно вирішили трохи постріляти по імпровізованим мішеням і дитина розчарувалась - з 3-х метрів стріли ледь долітають. Хотів змайструвати якийсь гарний лук, щоб з декількох метрів можна було більш-менш прицільно стріляти по пластмасових пляшках. В якості наконечника можна б було використати якийсь шарик чи потовщення на кінці стріли. Порадьте, будь ласка, найбільш оптимальну конструкцію і матеріали
     
  2. serzdubno

    serzdubno Прораб

    Повідомлення:
    148
    Симпатії:
    292
    Адреса:
    м.Дубно
    написав в приват,краще поспілкууємось по телефону- бо як почну друкувати то ні Ви ні форумчани ніц не зрозуміють !!!
     
  3. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Можно и мне совет?
    Тоже хочу лук (сын просит давно). Я так понимаю края из склееных реечек ясеня? А середина важно из чего? Форму можно произвольно делать или надо углы правильно выдерживать ?
     
  4. serzdubno

    serzdubno Прораб

    Повідомлення:
    148
    Симпатії:
    292
    Адреса:
    м.Дубно
    Давайте краще поспілкуємось по телефону,бо складно описати все в деталях щоб було зрозуміло, я би радив Вам зробити для дитини з труб пвх,стріляє на дальність 70-80 метрів, і собівартість-до 50 гривень. Номер напишіть в приват ,мтс,лайф.
     
    bogdansv подобається це.
  5. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    20150805_200758.jpg 20150805_200806.jpg 20150805_200829.jpg 20150805_200839.jpg 20150805_200845.jpg 20150805_200856.jpg
    Спасибо Сергею.
    От такое я сделал, помог товарищ который работает в столярном цеху, облегчил работу.
    Сделал два комплекта крылъев - те что на фото по 75см и естъ ещё по 50см .
    Стрелы просто проточил через плашку и заточил край (тоестъ в стреле железа не ставил), моему сыну и этого хватит - приходили гости то детям на радостях всёравно что ломатъ. Стреляли в картон который был опертый на фанерный поддон - некоторые стрелы пробивали и поддон частично. Стрелы делал из олъхи, липы и ясеня- болъше всех понравилисъ из ясеня - прочные .
    Нашёл ещё кусок кожи чтоб задекорироватъ потом крылъя, пустъ пока так наиграется.
    Были бруски и целъные чтоб сделатъ, но понравился полосатый вид - порезал олъху и дуб - склеил смотрится хорошо .
    --- добавлено: 7 сер 2015 у 00:51 ---
    И , если кто будет делатъ чтоб далеко стрелятъ то так как у меня не подходит - я стреляю максимум 10 метров - мне далъше не надо, если далъше то крутит стрелу ужасно - надо перо и наконечник полюбому.
     
    Останнє редагування модератором: 14 сер 2015
    Владимир Н., tecton та Bohdan19 подобається це.
  6. tyomich123

    tyomich123 Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    теж робив стріли з крил індика) В мене в селі дідусь їх тримає, тому проблеми дістати не було)) Виходить дуже навіть не погано)
     
  7. serzdubno

    serzdubno Прораб

    Повідомлення:
    148
    Симпатії:
    292
    Адреса:
    м.Дубно
    Ще добре працює пір"я з ворона. На днях зробив лук з склопластикової ресори,на розтяжку мені бракує здоров!я,але то буде для таких що вважають себе за богатиря а насправді три дні до здиху- та може і справді знайдеться хтось що зробить повну натяжку,тятиву робив з металічного велотросика. З луків вже робив дитячі змагання,в двох вікових категоріях,брало участь 45 дітей,було багато дівчаток ! В цьому році до дня захисту дітей знову будем робити змагання,але вже обширніші в плані зброї: буде дартц,духова трубка,лук,пневматична гвинтівка-якось так.
     
    bogdansv, oleg_bios та Saisan подобається це.
  8. figarey

    figarey Прораб

    Повідомлення:
    338
    Симпатії:
    367
    Останнє редагування: 12 кві 2017
  9. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Сeргію, Ви дивіться обeрeжно з такою потужністю. Щоб нe приписали виготовлeння зброі , та щоб ніхто нe поранився.
    Читав по інтeрнeтам, лук у якого сила натягу тeтeви більш ніж 20кг вважається за зброю.
    Я розумію Ваші добрі наміри, алe цe всeтаки нeбeзпeчна іграшка, а при сильній потужності занадто нeбeзпeчна .

    Отправлено с моего m2 через Tapatalk
     
  10. serzdubno

    serzdubno Прораб

    Повідомлення:
    148
    Симпатії:
    292
    Адреса:
    м.Дубно
    Я знаю ньюанси, цей лук буде працювати в основному як експонат,та щоб кожен міг відчути що козаки були моцні хлопаки.
     
    serhio70 подобається це.

Поділитися цією сторінкою