На тему моя майстерня чи мої саморобки

Тема у розділі 'Форум "Країна майстрів" КМ', створена користувачем spensor, 6 кві 2015.

1. spensor

spensor Бригадир

Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    148
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    Доброго дня шановне товариство, вже багато часу я займаюся після основної роботи саморобками є у мене вже довгий час блог про мене та мої саморобки щоб не подумали що пишу заради реклами напишу посилання через пропуски s p e n s o r . i f . u a та канал на ютубі https://www.youtube.com/user/spensorif. Так от питання в чому, де можна створити тему у якій я б розповідав про свої саморобки типу "Гараж-майстерня Романа Хмелівського", просто саморобки кидати у окремі теми я не зможу за браком часу а за однією темою я б слідкував. Дякую.

2. Sergey_M

Sergey_M Адміністратор Команда форуму

Повідомлення:
    7.115
    Симпатії:
    5.866
    Адреса:
    Вінниця
  3. spensor

spensor Бригадир

Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    148
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    Не зовсім те про що запитував, напевно не так виразився. Я мав на увазі розділ для власної теми, а у темі "
    Своими руками - отчеты" тема про життя гараж майстерні якось не пасує, на іноземних форумах існують теми типу "про власну майстерню" або "Покажи свою гараж майстерню", у якій можна писати про досягнення, поразки, помилки, майбутні проекти, варто чи ні, креслення.

Поділитися цією сторінкою