Димохід для каміну з пустотілої рядовой цегли

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем tanya983, 5 кві 2015.

  1. tanya983

    tanya983 Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Доброї ночі усім! Народ, підкажіть як бути,бо я вже майже у розпачі. Купили будинок рік назад 0 цикл. Про камін тоді й не думали. Але згодом почула від майстра що знайомі зробили конвекційне опалення каміном і дуже задоволені. А при теперішніх цінах на газ і електрику я також вирішила таку штуку зробити. Звернулись у фірму, що робила тим людям, вибрали чавуну топку jotul . Склали кошторис і т.д. спеціалісти приїхали на об'єкт подивилась з вулиці на комин,сказали тільки підняти дашок що прикриває комин і все -приступили до роботи. Коли все встановили -кажуть у вас правда димохід з пустотілої цегли, не дуже по технічним нормам. Пропалили перший раз -ніби все нормально. Але сказали хай майстер що робив дах підніме дашок і гляне в комин чи все гаразд. Я про те що не бажано використовувати таку цеглу чула недавно з програми але чому - так ніхто й не пояснив. І тепер я в шоці - викинула шалені гроші, по-перше,по - друге вони могли мені перед початком робіт сказати що димохід не по нормам - розказати всі нюанси які можуть бути,які є альтернативи вирішення проблеми і тоді я би вже вирішила чи зв'язуватися з цим каміном чи ні. Допоможіть порадою, може хтось стикався з такою проблемою?
     
  2. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Так, по нормах не правильно. Повинна бути повнотіла цегла.
    А в якому місці вудно, що цегла пустотіла? Може то тільки частина комину, що над дахом?
     
  3. tanya983

    tanya983 Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Видно в стіні на першому поверсі. Початок каналу.
     
  4. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Тоді дійсно весь комин з пустотілої. Тоді просто потрібно поштукатурити весь комин і нікому про це не казати. Повнотіла цегла вимагається з метою безпеки- щоб ніби-то через ті порожнини не просочився дим в приміщення.
     
  5. tanya983

    tanya983 Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    А чи можна загільзувати чи для каміну це не робиться? Чи докласти кладку з цегли на ребро по комину де він йде в кімнатах? Чи це нічого не дасть?
     
  6. Дмитрий ДАР

    Дмитрий ДАР Інженер

    Повідомлення:
    695
    Симпатії:
    1.145
    Адреса:
    Запорожье
    Гильзуйте нержавеющей дымоходной трубой диаметром не меньше выхода топки.Зазор между кирпичом и нержавейкой заполняется минералловатным утеплителем ,зачеканивается сверху с обязательным вентиляционным отверстием.
     
    Вогнистый Владимир та Валерон К подобається це.
  7. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.054
    Симпатії:
    1.170
    Адреса:
    Украина, Мариуполь
    и не забуть те тройник с смотровым окошко. обыкновенный тройник и крышка. тройник можно и на чердаке / что б была возможность проводить ревизию./
     
    Дмитрий ДАР та Валерон К подобається це.

Поділитися цією сторінкою