Ціна на газ або як знову багаті стають ще багатшими...

Тема у розділі 'Политические вопросы', створена користувачем Odissey, 2 кві 2015.

1. Odissey

Odissey Інженер

Повідомлення:
    609
    Симпатії:
    693
    Адреса:
    Вінниця
    Ітак всім відомо що з 1 квітня 2015 року встановлено нові тарифи на газ.

Постанова "Про встановлення роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення"
    http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0242-15
    "за обсяг, спожитий до 200 м-3 природного газу на місяць (включно), – 3,600 грн за 1 м-3;
    за обсяг, спожитий понад 200 м-3 природного газу на місяць, – 7,188 грн за 1 м-3."

В той же час НКРЕПК знизила ціну газу для промисловості, зрівнявши з ціною для населення
    http://dt.ua/ECONOMICS/nkrepk-znizi...nyavshi-z-cinoyu-dlya-naselennya-168397_.html

А в той же час:
    "НАК "Нaфтoгaз Укpaины" и ОАО "Гaзпpoм" пoдпиcaли дoпoлнитeльнoe coглaшeниe к кoнтpaкту нa пocтaвку гaзa, coглacнo кoтopoму дeйcтвиe ключeвых элeмeнтoв Бpюcceльcких дoгoвopeннocтeй пpoдлeнo дo кoнцa июня 2015 гoдa и pacчeтнaя цeнa cocтaвит 248 дoлл. США зa тыc. куб. м"
    http://strana.in.ua/news/8064-stoimost-gaza-dlya-naftogaza-sostavlyaet-248-doll-za-tys-kub-m.html

Рахуєм!
    250$ (ціна на 1 тис м3 газу) * 25 (курс гривні до долара) = 6250 грн. (хай навіть візьмемо курс гривні до долара на рівні 27 грн, вийде 6750!)

Висновки і питання:
    1) чому Ахметов, Коломойський та вся та інша компанія якій належать майже усі великі енергетичні і промислові підприємства, що найбільше споживають для свого виробництва газ повинні платити тепер за нього менше, в той час як для населення цю вартість підняли?
    2) чому незаконно приватизовані енергетичні та великі промислові об'єкти досі не повернуто державі?
    3) кому в карман піде різниця між ціною на газ для населення і підприємств й вартістю російського газу?

2. vladest

vladest Заслужений майстер

Повідомлення:
    4.829
    Симпатії:
    11.931
    Адреса:
    Göteborg, Sweden
    у вас як з математикою та здоровим глуздом?
    хто повинен компенсувати користувачів до 200м3?
    хто заплатить за транспортування та інші витрати?

3. ЧД_

ЧД_ Заслужений майстер

Повідомлення:
    2.365
    Симпатії:
    3.528
    Адреса:
    Lwow UA
    Опять нае....т, все украдут. Це Украина детка. :)

4. Odissey

Odissey Інженер

Повідомлення:
    609
    Симпатії:
    693
    Адреса:
    Вінниця
    Транспортування 1 куба коштує більше 1 тисячі гривень?
    Чому ціноутворення не прозоре - хай розпишуть звідки беруть ціни?

В даній темі мене обурює не підвищення ціни газу для населення. А те що коли людям піднімають в кілька разів ціну на газ, то для промисловості якою володіють олігархи ціна газу стала нижчою. Чи це так само вигідно нам простим українцям як і підвищення тарифів на газ? Я вигоди в цьому не бачу.

5. vladest

Повідомлення:
    4.829
    Симпатії:
    11.931
    Адреса:
    Göteborg, Sweden
    уберіть слово "олігархи" та подивиться ще раз
    чи ви серйозно вважаєте що газ потребують тільки підприємства олігархів? Це маячня
    В Україні вкрай потрібно запустити виробництво. Це і робочі місця і зарплатня і рух коштів врешті решт, що живить будь яку економіку

6. Odissey

Odissey Інженер

Повідомлення:
    609
    Симпатії:
    693
    Адреса:
    Вінниця
    Мені здається ви живете в якійсь іншій країні.
    В тій Україні де я живу, те що працює - працює в приватній власності, те що в державній - роблять не рентабельним, щоб за безцінь продати.

Ви наївні, якщо думаєте, що фінансове благополуччя простих українців залежить від ціни на газ для промисловості. Зарплату робітникам якщо і піднімуть то на мізерні пару сотень.
    Для мене причини НКРЕПК про зниження ціни на газ для промисловості надумані і направлені на захист інтересів багатіїв.

Маляр Серега подобається це.
  7. vladest

Повідомлення:
    4.829
    Симпатії:
    11.931
    Адреса:
    Göteborg, Sweden
    ну ок
    повсюди зрада, всі казнокради, крадії та вбивці...що будете робити?

8. Odissey

Odissey Інженер

Повідомлення:
    609
    Симпатії:
    693
    Адреса:
    Вінниця
    Не маю бажання з вами сперечатися. Я висказав свою думку, ви свою.
    Якщо вам буде легше, добре - вибіріть щодо мене одне з двох (або обидва) своїх тверджень, та прийміть за істину.

9. Saisan

Saisan Інженер

Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    774
    Адреса:
    Луцьк
    Ви забули запитиати кому і по якій ціні продають газ українського видобування, собівартість якого ніхто чесно не скаже. Але можна порівняти - так, за оцінками американської IHS CERA, собівартість видобутку тисячі кубометрів газу в Бразилії коливається в межах 100-130 дол., в Норвегії - 70-200 дол., Індонезії - 60-140 дол.:lulka:

Odissey подобається це.
  10. vladest

Повідомлення:
    4.829
    Симпатії:
    11.931
    Адреса:
    Göteborg, Sweden
    о5 брехня
    ціна була озвучена. інша проблема, що там норма прибутку закладається дуже висока (їсти дуже хочеться)
    --- добавлено: 3 апр 2015 в 16:04 ---
    то не сперечайтесь, а спитайте у той же Алгебри (мене вона мабуть забанила), як на їх бізнес вплине нижча ціна на газ. відразу спитайте скільки бентлі в їх директора-олігарха

Останнє редагування модератором: 11 кві 2015
    Энки подобається це.

Поділитися цією сторінкою