Зарядка трьох акумуляторів одночасно

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем RESPECT, 30 бер 2015.

  1. Львівський

    Львівський Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    6
    Дякую за консультацію. Я все життя їжджу на ровері, а тут підкралася старість. На маршруті, по якому найбільше мандрую, є два горби, досить затяжні, і у мене суттєво перевищується пульс, коли вибираюся наверх. Не хотілося б заробити інфаркта - тому і шукаю якийсь варіант, щоб якось допомогти собі на підйомі. Львів дуже горбатий - куди не поїдь - весь час то вверх, то вниз. Часу маю досить - тому не ганяю і 20км/год. мене цілком влаштовує - так зазвичай і їду. Максимум 25, по рівному.
    Мене цікавило, чи реально той моторчик щось дає. Сам той ровер я трохи попробував - без акумуляторів їде легко, має 7 швидкостей на задньому колесі. І маленькі колеса, і раму, як у дамського. Для підключення акумуляторів є 4 контакти і не знаю як туди щось підключати. На рулі є перемикач на три положення - по середині нейтраль, а в один і другий бік - це вперед - назад?
    Ще одне запитання - реєструвати його, як мопеда, не треба? А категорія А1 в правах потрібна?
     

Поділитися цією сторінкою