Своїми руками Сушка для фруктів і не тільки

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем RESPECT, 25 бер 2015.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 24 тра 2015.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    Сушка, это бублики. Сушарка пригодилась наверное. Это хорошо. Живот болит...печень или шото там справа. Жирное нельзя типа. Копченое. Давно уже мучает живот...лет пять. Думал поджелудочная...потом показало желчи много в желчном. А сейчас не знаю шо...простг пиво перестал пить и водку и жирное есть...но от шашлыка сегодня куриного не смог отказаться.!
     
  2. RESPECT

    RESPECT Прораб

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    271
    Адреса:
    Lviv
    Саме так, сушилка, просто пишу як говорю...
    В загальному ситуацію зі здоровям зрозумів.
    Печінка складає свої відходи в жовчний. Жовчний чистится коли їсиш.

    1 зменшити нагрузку на печінку, щоб менше відходів продукувала.
    Найбільше жовчі получаєтся з тваринного білка (мясо, яйце, молоко і продукти з них) + всякі смажені копчені продукти. Менше з жирів, з смажених дещо більше але значно менше ніж з білка.

    2 "стимулювати" жовчний щоб звільнявся.
    Біл ше жовчі виділяєтся на клітковину (овочі, салати/зелень, фрукти) на крайняк гриби.
    Ще варто частіше їсти, аби не застоювалась жовч. Перед самим сном і одразуж після. Правило не їсти після шостої не поширюєтся на не варені продукти, тимбільше якщо є такі проблеми.
    Десь така історія получаєтся. Можете робити висновки, чого їсти більше а чого менше.
    А з шашликом ви поступили правильно. Зїсти і не мордуватись, тільки не нажертись а посмакувати, аби задовільнити смакову память. Навіть практикують пожувати і виплюнути, кажуть помогає.
     
    Володимир П, Julla та X-TAZ подобається це.
  3. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    Да. Я примерно всё это уже по нескольку раз читаю везде. Но иногда не выходит часто есть. На работе когда.
     
  4. RESPECT

    RESPECT Прораб

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    271
    Адреса:
    Lviv
    Не біда якщо один раз, гірше як хронічно. Але головне, що ви знаєте як треба і стараєтесь.
     
    X-TAZ подобається це.
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Терміново в Трускавець- водичку пити. Помагає.
     
    Маляр Серега та X-TAZ подобається це.
  6. RESPECT

    RESPECT Прораб

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    271
    Адреса:
    Lviv
    Підготовка вишні до сушіння

    20140706_190022.jpg
    20140706_190130.jpg
    Зроблено з відерка від морозива і штока від дво кубового шприца.
     
    andrij64 подобається це.
  7. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    И какой стороной давить вишню...крестиком или кругляком? . Это ж целится нужно. В дырочку. Видал я такие приспособы для вишен...по 100 грн всего были на аукро. Там сами вишни сыпятся под выдавливач.
     
  8. Зазор

    Зазор Майстер

    Повідомлення:
    150
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Україна Рівненська обл
    Сушилка суперgood. Вважаю що і в моїй сімї, сушки на кампоти, вистачатиме до кінця весни. 15років це не вдавалось. Я за. Але сушені помідори мене вразили . Да і процес доставання камінчиків з вишні не менш цікавить як і X_TAZ. Поділітся секретом виробнистваO=-
     
  9. RESPECT

    RESPECT Прораб

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    271
    Адреса:
    Lviv
    Хрестиком видавлювати, а цілитись нема нужди, сам направляєтся
    Шток_01.jpg
    ось так обрізаєтся і сам направляєтся.

    Хотів таку штуку купити, але знайшов тільки для сливок, тоді 120грн. А так як то було терміново, прийшлось вигадувати на ходу.
    Відерко з отвором ставится в якусь посудину, на кришку насипаєтся десяток вишень, тоді по одній ставится на отвір і видавлюєтся камінчик в відерко, вишня без кісточки кидаєтся в посудину і так ціле відро O=- :p
    Пробував з поряд стоячими відерком і мискою, якось не ефективно.
    --- добавлено: 20 апр 2015 в 18:02 ---
    Дякую за похвалу, це завжди приємно :-[
    На компот багато не треба, ми ж її більшими кількостями вживаєм. З вечора літра асорті заливаєтся водою і сніданок на трьох готовий. В такому вигляді сушка не стає пустою на смак (як в компоті), з'їдаєтся з задоволенням. Якщо хочется більше пити, то наливаєм до 2 літрів.
    А помідори так і не звикли вживати в такому вигляді. До салату, не до кожного підходить, навіть до тих, що з свіжими помідорами йдуть на ура. В зупу кинути жменю можна, тільки який сенс заморочуватись з сушінням, якщо потім всеодно звариш. В коктель "іспанський" смачно, тільки перцю мало було насушено (дорогий). Якось так :)
     
    Останнє редагування модератором: 28 кві 2015
  10. джер

    джер Підмайстер

    Повідомлення:
    33
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Россия, Ростовская на Дону область
    Большое спасибо за разработку, давно мечтал сделать подобное. Правда думаю что для этой цели буду использовать солнце. Ну типа, ящик покрашу черный... Я был поражен сушкой томатов. Можно попросить Вас выложить фото сушенной продукции с фото? Ну или перечислите что Вы сушили, сколько требуется на сушку, особености....
     

Поділитися цією сторінкою