Планування однокімнатної квартири - критикуєм

Тема у розділі 'Дизайн интерьеров', створена користувачем Odissey, 24 бер 2015.

  1. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Внешних углах.
     
  2. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    І у внутрішніх також :)
     
  3. olly

    olly Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.283
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Украина Белая Церковь
    я как посмотрел это видео, то начал обращать на плитку, 80 -90 % ремонтов так сделано, даже новых.
     
  4. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    Так мало хто звертає на це увагу! Навіть зараз. Таке відношення до інтер,єру, до дизайну - трохи інший рівень. Ми потихеньку вчимося, піднімаємося на інший щабель.

    Коли майстер-плиточник клав плитку у мене в СВ на дачі і я попросила (!!!) його, щоб шви плитки на підлозі і на стінах співпадали (при однакових розмірах), то він мало пальцем у скроні не покрутив! Каже: "Так ніхто не робить! Як вийде - так і буде"
    А як може бути по іншому? Я особисто не розумію :) Таки "додавила" його :-D
     

    Вкладення:

    • 1-1637-1.jpg
      1-1637-1.jpg
      Розмір файлу:
      88 КБ
      Переглядів:
      16
  5. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Вніс зміни до останнього планування.
    Змінив розміри стінок спальні (де шкаф буде 65 см, протилежна 20 см), прибрав двері з прихожої в коридорчик між кімнатами, позначив радіатор в прихожій (його туди тра буде перенести, зараз він на місці вхідних дверей).

    ....png
     
  6. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    Незручно буде користуватися дверима в кімнату: щоб відкрити, треба майже впритул підійти до "косої" стіни.
    "Центр" кімнати - обідній стіл також, на мою думку, не дуже вдалий варіант.
    Навісні, відкатні двері, можливо і економлять місце, але не забезпечують достатньої звукоізоляції. Це може бути компромісним варіантом: що для Вас важливіше?.
    Невдала компоновка у СВ, ІМХО, - хаотично розставлені девайси.
    Радіатор в кутку також, ІМХО, не завсім вдало: краще меблі вздовж всієї стани - комод, дзеркало.
    Радіатор поставте впритул до вх.дверей. Існують радіатори високі (прибл. 1-1.2м) - мало місця по стіні при тій же площі обігріву.
    З приводу шафи і дверей в СВ з кімнати уже писала :)
    У Вас, власне кажучи, виходить велика кухня з дверима у СВ, комплектом меблів, що випадково, хаотично розміщені. Немає загальної картинки цього багатофункціонального приміщення.
    Можливо, це і нормально, але, тисячу раз ІМХО, я б зробила зонування. :)
    .
    Спальня мені особисто подобається!
     
    Останнє редагування: 22 кві 2015
    Odissey подобається це.
  7. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    З приводу перестінків. Подумав і надумав... Є ідея зробити їх з газобетону. Я порахував, що 1 м3 газобетонних блоків для перегородок мені якраз вистачає для всіх перестінок в варіанті вище. Чому виникла така ідея - бо в спальні по факту вже є чистова стеля готова під покраску, газоблокова стіна не потребує з'єднання з основою стелі на відміну від гіпсокартонної перегородки.
     
  8. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    Що з ГБ, що з ГК але стик зі стелею буде! І я особисто проблем з ГК не бачу. Навіть легше.
    Але з ГБ можуть виникнути проблеми з навіскою дверей, поличок у шафі в спальні. Необхідно використовувати хімічні анкери, бо немаленьке і динамічне навантаження.
    Продумайте це!
    .
    18см простіночок - МАЛО!
    Я вже десь писала - 35-40см зі сторони спальні. ІМХО В спальні це некритично, а от користуватися дверима в кімнату буде набагато зручніше.
     
    Останнє редагування: 22 кві 2015
    ЧД_ подобається це.
  9. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Таки прислухався і купив профіля для гіпсокартону.

    Поки вирішую питання з дахом (і дуже сподіваюсь, що до кінця тижня в мене вже він буде новенький, якщо дозволить погода :-[), думав над плануванням. Поки вирішено "гулять так гулять". Зрештою ми живем в Україні, а тому вирішити проблеми з самовільним переплануванням, якщо такі виникнуть, певен що можна буде. Один раз живем і жертвувати комфортом не добре!!!

    Також вже приблизно порахував з електриком матеріали на переробку проводки.

    Сподіваюсь до кінця травня провести такі роботи:
    - ремонт даху;
    - переробити проводку: додати більше розеток в потрібних місцях і вимикачі;
    - змонтувати кругом гіпсокартонну підвісну стелю.

    Отже, поки вирішено прорубати двері в кімнату, щоб спальня залишилася просторішою.

    2015-05-12_14-53-15.png

    ПС: ще намагаюсь все таки щось вирішити з нижньою частиною квартири на плані)))) Є ще одна смілива думка... (Якщо дійду згоди в плані з самовільним переплануванням в несучій стіні.)
     
    ЧД_ подобається це.
  10. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    А як вам такий варіант планування?

    1.png 2.png 3.png 4.png
     

Поділитися цією сторінкою