Планування однокімнатної квартири - критикуєм

Тема у розділі 'Дизайн интерьеров', створена користувачем Odissey, 24 бер 2015.

  1. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    Киньте в мене посиланням, будь ласка! А то я щось не можу знайти. Цікаво!
    А я от ніяк не можу добратися до 3Д-програм :-[ Все від руки, на коліні. В кращому випадку в фотошопі накидаю...

    Покажу малесеньку кімнатку-спальню, що робила для брата.
    Колір стін набагато спокійнішій, ніж на фото.
    Жаль немає фото відчиненої шафи.
    Там і місце для драбини є. Якщо відкотити крайню ліву дверку, то там комп,ютерний стіл, зверху полиці.
    Двері примикають безповередньо до вікна і вікно здається в два рази більшим.
    Проходи сантиметрів по 35-40. Якраз тумбочки стають.
    Перед шафою сантиметрів 80
    1-9292-1.jpg

    1-9291.jpg

    Як виглядають трап 900х1100, пральна 430 глибиною і кутовий унітаз.
    Якщо ставити звичайний (прямий), то там мало місця між умивальником і стіною.

    1-1637-1.jpg

    1-1634-2.jpg

    1-1635-1.jpg
     
    Останнє редагування: 27 бер 2015
    Володимир П, Odissey та viktor28465 подобається це.
  2. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @Julla, из свежего
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 27 бер 2015
    Odissey, blossem та Julla подобається це.
  3. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    Чудово!
    Таке враження, що у нас одинакова плитка :)
    Мені сподобався вертикальний декор, як кмітливо Ви вирішили його використати - красиве з корисним! :vo:
     
  4. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @Julla, да, только серии разные. :)
     
    Julla подобається це.
  5. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Даний розділ форуму слабенький - частенько теми так і лишаються без обговорень...

    Поки думаю над варіантами... З одного боку простіше загнати все в існуючу каналазіцію, з другого не хочеться передовбати стяжку підлоги.

    Хочу повноцінну душову кабіну. :)

    Так і роблю - дивіться перший пост. Взяв онлайн-планувальник лише тому, що там вже є моделі мебелі, техніки в реальних розмірах.

    Давайте переставляти - чим більше варіантів, тим швидше знайдем найоптимальніший!
     
  6. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @Odissey,
    В основном темы. что без ответа это: Вот я. скачите вокруг меня радуйтесь. Максимум план квартиры. Что хочет человек, даже слово нет. Есно человек ожидает дизайн в 3Д на халяву. Халява не проходит, потому никто и не отписывает. Это мы с @Julla, метци. а хто то на этом и деньги зарабатывает. :)
     
    Julla та Odissey подобається це.
  7. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    А як вам такий варіант по отриманню спальні?
    3.1.png
     
  8. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    Погоджуюсь!
    Дійсно! Чекають не просто халяву, а ще й ворогом станеш, якщо щось покритикуєш. Не кажучи вже, що просто не говорять "Спасибі!" А Ви кажете "Гроші".
    За "гроші" таке людям впарюють!!! Що самі не знають, як там жити. Зате "по богатому" і картинки виглядають симпатично.
    Odissey "зачепив" тим, що сам думає, ловить ідеї.
    Прекрасно! Ви залишаєте існуючий простінок з дверима між коридором і спальнею.
    Двері в спальню намалюйте не одразу по прямій під кутом, а зробіть невеличкі простінки
    - справа вверх на глибину тумбочки (сантиметрів 30)
    - зліва горизонтально вправо на глибину шафи (сантиметрів 60).
    Тоді вже по косій стінка з дверима. (я на дачі і не маю можливості малювати)

    Подумайте також про СВ. Там необхідно поставити якійсь пенал, комод. Сховати туди корзину для брудного одягу. Бо дуже швидко краса мінімалістичкого СВ змарніє від думок, який кошик для білизни купити (щоб підходив по дизайну) і куди його впіндюрити.

    І подумайте, все-таки, над шириною дверей. Ви мені нічого не відповіли з цього приводу. :)
     
    Останнє редагування: 30 бер 2015
    Odissey та ЧД_ подобається це.
  9. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @Odissey, единственое. при таком варианте просятся раздвижные двери, одно или двухстворчатые, иначе створка съест все пространство, что сэкономили.
     
  10. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Ваше зауваження слушне і зовсім без проблем реалізується - врахую.
    Але перш як спочатку рахувати сантимерти, хочу побачити кінцеву картину що і як буде...
    Такий варіант спальні мені більше подобається

    Можна й так реалізувати. Поки я ще не намалював це в себе в голові, тра подивитися як воно виглядає - в житті з такими дверима не стикався (чи вони виглядають так як і шкаф-купе?).

    Так хочеться це все врахувати. Хочеть продумати місце для пилососа, відра і т.д. і т.п. :)
    --- добавлено: 30 мар 2015 в 16:23 ---
    Ідею зрозумів. Врахую. Це показав свої роздуми з того, щоб взагалі так зробити вхід в спальню...
    --- добавлено: 30 мар 2015 в 16:29 ---
    Доречі, варіант планування з кухнею вздовж вікна точно відпадає. Не хочу закривати радіатор опалення.
    2015-03-30_16-24-35.png

    Та й ваша ідея з окремою спальнею виглядає привабливіше.
    Ще перенесення кухні ближче до санвузла знімає проблему окремої каналізації для кухні, бо не треба вирішувати питання врізки в люк і небагато доведеться довбати, бо тра лиш кілька метрів розкурочити під 50 мм трубу.
     
    Останнє редагування модератором: 7 кві 2015
    Julla подобається це.

Поділитися цією сторінкою