Планування однокімнатної квартири - критикуєм

Тема у розділі 'Дизайн интерьеров', створена користувачем Odissey, 24 бер 2015.

  1. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @Julla, вытяжка так естествено без вентилятора работать не будет летом. Не будет перепада давления. Потому я бы гнал ее 100трубой в ванную. Шкафчики все равно до потолка не будут. Так как с лестницой лазить надо будет. Потому ничего не мешает закрыть гипоскартоном. Дверь можно в этом случае открывать не на диван, а в коридор. Так же можно какую то ипическую волну из гипсакартона сделать и визуально разделить кухню и комнату. Поставив ее до окна.
     
    Julla подобається це.
  2. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    Погоджуюся!
    Але це вже деталі. Тут важливо принципово вирішити питання розміщення приміщень.
    І буквально рахувати не те що сантиметри - міліметри!
    .
    Яка ширина дверей?
    Чи можна змістити двері в кімнату хоча б на 20 см вліво? Для БТІ це не зіграє суттєвої ролі, але тоді в "спальні" можна буде розмістити ліжко "головою" до правої стіни.
    .
    В Вашому випадку індукція (електрична плита?) краще газової! Менше копоті, чистіше повітря в кімнаті.
    Але й посуд потрібно спеціальний.
    .
    Стінка-перегородка, що прикриває двері у СВ не обов,язково цілком із гіпса. Це може бути якась легка етажерка. З відкритими полицями, ящиками для дрібноти, нішею для ТВ, ... і .т.д.
     
    Останнє редагування: 26 бер 2015
    Odissey подобається це.
  3. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    Або навпаки: зробити перегородку перед СВ досить широкою.
    Зі сторони кімнати - кілька невисоких ящиків, неглибоких пласких ніш (наприклад, для ТВ).
    Зі сторони СВ - нормальні (45см) закриті дверцятами полиці, об,єми для того ж пилососа, запасів, побутового дріб,язку...
     
  4. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Ширина усіх дверей складає 93-94 см.

    Нереально, то капітальна стіна.
    Як я вже казав, краще взагалі те що з цегли там уже не рухати. :(
    Проблема цієї квартири в тому, що все по центру - і двері, і вікна - як хоч з цим зонуванням викручуйся.
     
  5. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    @Odissey!
    От вчепилася я в Вашу квартиру! :-D
    Більше не буду!:-[
    Ще один невеличкий варіант.
    ПМ на кухні. Візьміть глибиною 430-450. Нормальні машини з повноцінною загрузкою до 7кг.
    Це дасть можливість зменшити глибину стільниці до 500: більше місця на кухні, зникає отой глухий кут. В нього легко дістатися зі сторони мийки.
    .
    Окрема спальня (навіть маленька) краще, ніж за шторкою. Та й не така вже вона маленька! Які габарити ліжка? Вам не достатньо буде 1600х2000?
    .
    Двері в спальню шириною 700 (полотно).
    .
    Добре прорахуйте двері в кімнату. Проєм 940 - великий! Можна зекономити 10-15см. Якраз на простінок спальні хватить.
    Може зовсім не ставити двері між коридором і кімнатою? Залишити чистий проєм 800.

    Подумати, куди мають відкриватися двері.
    Можливо поставити ще одні в коридорі, щоб тепліше було? Куди вони відкриваються? А може розсувні?
    і т.д.
    Розміщення девайсів у СВ також викликають питання... ІМХО Можна спробувати перенести туди ПМ
    Бажаю Вам успіху! І дуже хотілося б подивитися на кінцевий результат
    [​IMG]
    999999.jpg
     
    Останнє редагування: 26 бер 2015
    Володимир П, olly та Odissey подобається це.
  6. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Навпаки, дякую, що приділили стільки часу - я особливо навіть і не чекав порад в цьому розділі... А вийшло зовсім не як думав.

    Ваш варіант мені до вподоби! Буду думати!!!
     
    Julla подобається це.
  7. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    При моємо зрості не достатньо. :( В ідеалі тра довжиною 2,20 м.

    Та довжина на вашому плані від стіни до дверного пройому складає 2,35. Але тра ще відняти 10 см на саму стіну з гіпсокартону для вашого планування...
     
  8. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @Odissey, Так развернуть кровать по стороне 2640, и упереть максимально к стенкам.
     
    Julla подобається це.
  9. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    А в якому розділі чекали?
    Де Вам давали іще поради з цього приводу? Дуже цікаво почитати!;-)
    Мене ж хлібом не корми, дай стінки попереставляти. А ще цікавіше виплутатись із того, що є!
    А тим більше, коли такі однодумці поряд! @ЧД_ beer

    Довжина ліжка 2.20 - це спецзамовлення. Знову ж таки, у "вводних" цього побажання не було hello
    Я звертала Вашу увагу на ширину - 1.60
    .
    Я Вам писала, що 10-15см на стіну можна виграти, якщо зменшити дверний проєм до 80см.
    Якщо ставити ліжко під стінку 2640, то цей розмір не критичний.
    Хоча я б, все таки покрутила і постаралася зробити підхід до ліжка з двох сторін. А в цьому випадку 10-15 см о-го-го як багато!
    .
    @Odissey!
    Якщо Ви приймаєте "принципову" схему, то далі треба ДУЖЕ ДОБРЕ рахувати, приміряти, ловити міліметри.
    Зробити в масштабі креслення квартири, нанести ТОЧНО всі стіни, дверні проєми.
    Також зробити В МАСШТАБІ всі основні меблі, що хотіли б поставити і розміщувати на кресленні.
    Тоді видно буде, де, який простінок можна поставити, скільки залишити на дверне полотно.
    і т.д.
    .
    ЗІ
    Я дуже добре розумію, що Вам хотілося б чогось масштабного: ліжко - 2000х2200, двері - 900, ПМ- 600, духовка - 600, душова кабіна - 1100, ...
    Але треба виходити з реаліїв, при цьому АБСОЛЮТНО не поступаючись комфорту
    ліжко - 1600х2000
    двері - 700, 800, арка, зсувні
    ПральнаМ - 430 глибина
    духовка - 450 ширина
    душова кабіна - замість неї - трап 900х1100(1200) Для Вашого зросту і розмаху рук достатньо (у мене чоловік з подібними габаритами :) ).
    стільниця на кухні - де немає мийки і плити - 500. При цьому більш повноцінно використовуються внутрішні об,єми.
    Кутовий унітаз вимагає менше площі для зручного користування.
    Отак там 1 сантиметр, там 10см і "при повному фарші" квартира буде повноцінною, просторою
    .
    Якось так.
    .
    Так де Ви ще задавали питання планування Вашої квартири? Що Вам відповіли?:)
     
    Останнє редагування: 27 бер 2015
    Володимир П та ЧД_ подобається це.
  10. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @Odissey, я в соседней теме про инструмент давал картинки 3Д с автокада, в реальном размере квартиры и мебели. Можете найти две мои темы с туалетом и ванной. Там даже фото релизации есть. Я к тому что освойте любую 3Д программу и творите в реальных размерах. Это не мешки с штукатуркой таскать. ;)
     
    Володимир П, Odissey та Julla подобається це.

Поділитися цією сторінкою