Планування однокімнатної квартири - критикуєм

Тема у розділі 'Дизайн интерьеров', створена користувачем Odissey, 24 бер 2015.

  1. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    Так над Вами ж нікого немає!
    Закріпити гарненько перемичку, вийняти лишню цеглу...
    Що зовсім-зовсім неможна? Чи просто "небажано"?
     
  2. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    @Julla, є деякі моменти юридичні... Я ще не розібрався зі штрафом за одне перепланування (ще до мене) - вже по докам буде йти так як є на плані (попередньо перестінка де прихожа фізично була, але її мали знести, потім передумали, в плані її не було, а коли прийшли з БТІ на замір, то побачили що є стіна - тепер або штраф оплатити або ламати нову стелю і розбирати стіну і знову платити за перезамір - по грошам одне й те саме виходить)... :( Це як сніговий ком - вже маю що маю. Але бажання мати своє власне житло непереборне, тим більше доходи і вміння більшість робіт зробити самому дозволяють подумати про хороший ремонт.

    Думаю так, щоб цього варіанту вистачило на років 10 - надіюсь тим часом зібрати кошти на житло попросторіше! А ця квартирка не пропаде, тим більше площа велика - не тісно. Та й квартира мені за 25 років набридла - сусіди зверху-знизу-за стіною... Поживши кілька місяців в будинку - небо і земля.
     
    Останнє редагування: 25 бер 2015
    Julla подобається це.
  3. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    В БТІ хлопці серйозні.
    Правда, там зараз багато послаблень щодо перепланувань.
    Тоді ще так
    Замаленька спальня, але все ж краще, ніж за шторкою
    99999.jpg
     
    Odissey подобається це.
  4. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Та якби ж то - закон про вільне перепланування приміщення так і залишився проектом. Нажаль в парламенті за простих людей не думають, тому не відомо чи його взагалі колись приймуть.
     
  5. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @Julla, можно кухню перенести к стене где ванна, будет доступ до комуникаций. Плиту индукцию поставить. Вытяжку в канал ванны спарить через вентилятор.
     
    Julla подобається це.
  6. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    @ЧД_, я тоже вот думаю как ее туда вместить. Но похоже красиво не выйдет, так как площадь маловатая - тогда надо делать квартиру-студию... Сделать отдельную вытяжку для кухни в том месте совсем не проблема.
     
  7. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @Odissey, Не вижу проблем. Там где Вы брали плоский короб, есть круглый сотый. Вы кажется короба Вент применяли в соседней теме. Там же есть канальный вентилятор. То есть ставим один вентилятор в канал, чтобы тяныл с двух отверстий одновременео. Из ванны и кухни. На сайте Вента есть рисунок такого. Канал закрываем коробом из гипсокартона. Все.
     
  8. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    @ЧД_, тут скорей вопрос в другом, как разместить кухню, чтобы она вписалась в комнату...
     
  9. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    Якось так...
    Невідомо, де у вас канал витяжки із СВ.
    Можливо їх можна з,єднати.
    Лівий нижній куток можна використати для шафи, кладовки і тд.
    Не ставити окремий обідній стіл, а об,єднати з кухонною стілдьницею.
    Подумати, все-таки про перенесення ПМ в СВ. Там місця достатньо.
    Якщо схема підходить, то покрутити з розмірами. Розвивати такий варіант.
    999999.jpg
     
    Odissey подобається це.
  10. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Його поки немає. Але для санвузла і для кухні вони будуть окремі (довго пояснювати чого так :) ).
    --- добавлено: 26 мар 2015 в 11:40 ---
    @Julla, оце сьогодні спав на надувному матрасі (він у мене по габаритам двоспальний) там де на плані у вас ліжко - тісно там буде для окремої кімнати. :( Дуже тісно(((
    --- добавлено: 26 мар 2015 в 11:43 ---
    Кстати, хочу себе такую ставить - кто пользовался, как она по сравнению с газовой?
     
    Останнє редагування модератором: 3 кві 2015

Поділитися цією сторінкою