Планування однокімнатної квартири - критикуєм

Тема у розділі 'Дизайн интерьеров', створена користувачем Odissey, 24 бер 2015.

  1. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Низ, скушен и не интересен. ИМХО. :)
     
    Julla та Odissey подобається це.
  2. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Буду далі думати!
     
  3. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    Опаньки!
    Так в стіні між спальнею і передпокоєм немає дверей? Весь цей час ми їх "вирізали"?
    Ви ж казали, що в несучій стіні неможна нічого різати.
    .
    Дуже малесенька кухонька, без вікна. Задихнутися можна буде.
     
  4. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Не можна, але ми ж нікому не скажемо. ;) Зроблю все акуратно і надійно. Якщо виникнуть проблеми щодо самовільного перепланування, то вважаю, що їх можна буде вирішити... Тим більше й так уже стикнулися з внеплановим перестінком. Дуже надіюсь в найближчі пару місяців вирішити питання з документами.

    Всі двері, які є, були вказані на попередніх планах. Після тривалих обговорень було вирішено таки прорубати нові, щоб не зменшувати й без того малу спальню. Дверний пройом між спальнею і коридорчиком зашию гіпсокартоном.

    Да, по кухні взагалі не варіант те що намалював - тра ще подумати...
     
  5. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Вдалось внести таки корективи по санвузлу. Щоправда необіхдно перенести одні міжкімнатні двері в сусідній квартирі трохи в бік. Стіна тонка і тому не повинно виникнути якихось труднощів (правда супутно доведеться також перенести в тій же квартирі 2 вимикачі, але все одно стіну довбати то пару додаткових штроб ролі вже не зіграють).
    Як результат ванна кімната буде прямокутною! victory
    (На меблі поки не дивимось - нажаль нема часу зайнятися обдумуванням, зараз займаюсь капітальними речами: витяжка, додаткові розетки в кімнатах, нові дверні проєми...)

    2015-06-15_14-39-19.png
     
  6. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    Ну вот, вернулись к тому. что предлагали вначале темы. :)
     
  7. kvit

    kvit Бригадир

    Повідомлення:
    212
    Симпатії:
    186
    Адреса:
    Украина, Винницкая обл., с.Казатин
    Мої вітання.
    Пройшло два роки, і мені таки кортить після перечитування тої епопеї побачити кінцевий результат.
    Форумчани для Вас виділили достатньо часу на етапі планування, так чому Ви хоч їм не прозвітували ?
     
    Odissey подобається це.
  8. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Бо ще не завершив ремонт. :mathematic:
    Але все дуже близьке до фінішу. Тра зробити ще один-два ривка і закінчити цю епопею. Дуже бракує часу, так як зараз маю 2 роботи.
     
  9. КираВладимировна

    КираВладимировна Новачок

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    0
    У вас такие проекты красивые. Мне нужна реальная помощь я ищу человека, который сможет сделать мне что - то похожее. Все особенности проекта уже продуманы, но я понимаю, что все может пойти не по плану. Хочу как на первой картинке - https://svoipravila.ru/dom/sekreti-interera/pochemu-populyaren-stil-loft.html Территориально нахожусь в Харькове. В Харькове сейчас куча 2х этажных гостинок. Хочу этот стиль тк мне кажется что тут можно чуть чуть сэкономить. Хочу узнать есть ли кто творящий в этом стиле. За усредненную цену))) В общем как обычно хочу всё и сразу. Прошу писать в личку. Номера и сайты желающих поработать. Проект скину. Может кого то найду! Или кто то найдет меня!
     
  10. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Для початку ви можете самі попрацювати над плануванням, щоб самі могли зрозуміти що хочете на виході.
    Мені допоміг цей ресурс: https://planoplan.com
     

Поділитися цією сторінкою