Адаптер для домкрата

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем viktor28465, 22 бер 2015.

  1. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    В наявності є домкрат від ФОЛЬКСВАГЕНА Т 5, яким потрібно підіймати ВІВАРО. Питати як це зробити немає сенсу, бо відразу збіжаться :
    Власник мобільного шиномонтажу-нащо руки мастити, подзвони і ми підїдемо?
    Продавець домкратів-купи в мене для віваро.
    Рихровщик-підіймай за поріг, я потім порівняю.
    Травматолог-не переживай, він і так не зіскочить:-D.
    Тому рада директорів затвердила- виділення металолому біля 100грам, електрода, і частину зрізаного круга болгарки:-D,
    P1020673.JPG P1020674.JPG P1020672.JPG P1020669.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 23 бер 2015
    Maksim II та d29k3 подобається це.
  2. o.neymark

    o.neymark Майстер

    Повідомлення:
    157
    Симпатії:
    49
    Здається мені, що домога травматолога і рихтовщика таки може знадобитися....
    Може краще вкоротити трохи ту частину в яку домкрат упирається?
     
    Бригадир подобається це.
  3. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Якщо не вжити заходів ,щоб автомобіль не покотився, і залазити під нього без *страхувальних пеньків* то їхня допомога потрібна буде і з комплектним, розмір пятки з виступом там не більший.Головне поставити домкрат вертикально, тоді він ніяк не вискочить.

    Я наперед зробив її задовгою, бо якби вона була сантиметрова, то гвинт впирався б у поріг (провіряв) і планував вкорочувати до (вже хватить), або приварити розкоси.Але поставив на ручняка, підняв, похитав, він і не думав вискакувати, тому залишив так як є, хоча зауваження слушне, і якщо мені буде потрібен шматочок полоси 60*35,98754 та я знаю звідки його відрізати:Hi:
    b_u_kolesa_y_shyny_domkrat_legkovoy_opel_vivaro__27770427m.jpg
     
  4. Саша.

    Саша. Інженер

    Повідомлення:
    728
    Симпатії:
    1.450
    Адреса:
    Чернівці
    Я штатним домкратом Віваро не користуюся, бо зробив наставочкі на гідровлічні домкрати. На напівтугу посадку наставочкі з капролону:

    Снимок-450.jpg Снимок-451.jpg Снимок-452.jpg

    Напівкруглий виступ вкладається в штатний отвір в порозі . Нахил довколо виступа - для узгодження з нахилом кузова при під"ємі. Двома домкратами одразу піднімаю одну сторону чи вісь. Вже декілько років користуюся:

    Снимок-454.jpg foto 073.jpg foto 076.jpg Снимок-457.jpg
     
    Останнє редагування: 16 кві 2016
    viktor28465 подобається це.

Поділитися цією сторінкою