Своїми руками Годинник та інші предмети інтер’єру

Тема у розділі 'Наши работы', створена користувачем земляк, 22 бер 2015.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 24 тра 2015.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Ну я теж голосував, ще на початку, бо хоч світ зараз такий що одні торгаші в почоті, але особисто я поважаю ремісників-професіоналів, різних галузей.На рахунок рук (Ви вже вибачайте що нагадую про сумне)фуговка?
    Я просто сам собі болгаркою підборіддя до зубів прорізав(то ще повезло що не сонну артерію) то пів року боявся всього, що обертається.Маю і циркулярку, і фуговку, правда користуюсь рідко.Фуговки "боюся" найбільше, незнаю навіть чого.
     
    Mykhaylo подобається це.
  2. RESPECT

    RESPECT Прораб

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    271
    Адреса:
    Lviv
    Фугувальний то дурниці, не найбеспечніший ніяк але до фрезерного йому ой як далеко. Мій вчитель казав, що треба руки пообрізати тому, що придумав фрезерний станок...
     
  3. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Вона "родімая":).Фактично різав планки на циркулярці з обрізка.Бог забрав розум- широким кінцем від себе(обрізок був клином ,від оземка,)В кінці треба було сильно притискати-кінець переважує.Рука зривається,ножі не закриті.Результат не заставив себе чекати.:down:А мізинець давно.на маленькій переносній геблярці.Умудрився підгебльовувати трикутничок десь 10х10,може 12х12.Викрутило-результат закономірний.:-D

    Воно ніби й так,але в житті чомусь інакше(у всякім випадку у мене)Справа в тому ,що до фрезера підходиш завжди зі всією серйозністю,а геблярка то так, за панібрата.:-DПравда якби "злапав"фрезер,не приведи Господи, то й страшно подумати.
     
    Mykhaylo подобається це.
  4. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Голосування першого туру завершено!
    Загальна кількість голосів: 25.
    Зараховано: 24.
    Голоси таких форумчан не зараховані, в зв’язку з тим, що вони мають менше 20 дописів: sanka70
     
  5. 6topal

    6topal Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    Работа впечатляющая!!! Скажите, как получить у Вас консультацию по лакированию? Чтобы тему не засорять. Дякую :)
     
  6. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Ой, тут Ви попали трохи не по адресу;).Лакування то явно не моє.Ніколи не лакував.Для себе так ,але простим флейцем або валиком,звичайними лаками з ринку.Все збираюсь облаштувати собі лакіровочну кімнатку,але на разі нема місця.Маю два компресори(один саморобний),три пістолети(один ще радянський),але жодних навиків.:-[Хто може Вас професійно проконсультувати так це Орест(Woxhol)До речі він виставив кілька відео по лакуванні.Якщо це Вас цікавить можу пошукати посилання.
     
  7. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    @земляк, Вітаю вас з перемогою, успіхів вам і надалі.
     
  8. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
  9. 6topal

    6topal Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киев
    Був би дуже вдячний Вам за це :)
     
  10. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    @земляк, нисколько не сомневалась в вашей победе. Вы ее заслужили. Поздравляю!:rose:
     

Поділитися цією сторінкою