Говоримо про субсидії

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем olly, 16 бер 2015.

  1. KRustik

    KRustik Бригадир

    Повідомлення:
    150
    Симпатії:
    160
    Адреса:
    Закарпаття
    @шахматіст, так роблять всі. Підмумок використаного газу підводять в кінці опалювального періоду.
     
    шахматіст та stryzhko подобається це.
  2. stryzhko

    stryzhko Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    523
    Адреса:
    Полтава
    На мою думку, це взагалі зайве. Йти писати заяви, потім чекати все літо, платити свої кошти за використаний газ. Все одно їх потім повертати облгазу, тому радив рідним, як і минулого року, просто використовувати ці зекономлені 695грн на оплату в неопалювальний сезон і ніяких проблем і потраченого часу, ще й на морозиво на депозиті з цих коштів пенсіонерам набігло))
     
    Luka256 подобається це.
  3. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Багато не в курсі що і як . От я палив в січні дровами , тому що газу не хватало по нормі місяця січня в сильні морози , хоча по жовтні , листопаді була економія , звідси і появилися зайві куби газу . Думав не можна виходити за місячну норму , тепер знаючи що можна перекинути куби газу з листопада в січень в мене теж уже не буде економії газу за цей сезон . Я мучився з дровами в січні тому що в нас в субсидії сидять красуні з вищою освітою для збирання документів у папочку і складання на полочку а просвітити населення нема кому.Спасає населення інтернет ,щось десь тай вичитаєш і хтось щось підкаже .
     
  4. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    Не знаю - чи радуватися цьому надпису чи ні?...
    Дякую Лобзіку за формулу. Буду розбиратися і рахувати свої трати.
    У мене є формула, за якою розраховують обвязковий платіж - від якої суми місячного доходу сім"ї?
    Ось перевірю формулу Лобзіка і свою. Колись (може!?) і напишу відгуки. :kozak:
    --- добавлено: 28 жов 2017 у 00:45 ---
    :lulka:цей вислів звичайно правильний. Але для різних провіряючих (які в селі можуть опломбувати газ) потрібні квитанції - де підтвержується помісячна передача даних лічильника і оплата (хоч 1грн) в Газкомпанію. Такі випадки уже у нас (в селі) уже були. Cherna-facepalm
    P.S. В минулому опалювальному сезоні (жовтень16-квітень17) я спалив по лічильнику всього 3600 куб газу на
    24764 грн, а заплатив всього 8 грн. Усю остачу вирахували з економії і заплатила субсидія.
    Вот как то так:lulka:
     
    Останнє редагування модератором: 4 лис 2017
  5. stryzhko

    stryzhko Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    523
    Адреса:
    Полтава
    Якщо маєте на увазі відсоток обов'язкового платежу, то місячний дохід ділите на прожитковий мінімум(1624 грн на сьогодні)/2х15.
     
  6. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    Ні. На жовтень мені прийшло повідомлення - де стоїть обовязкова плата 1500грн.
    Мені цікаво - з яких доходів сім"ї УСЗН це вирахувало. Ми вже звернулись до налогової за довідками (для кожного прописаного) і до пенсійного фонду - потім порівняємо що і як.
     
    шахматіст подобається це.
  7. stryzhko

    stryzhko Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    523
    Адреса:
    Полтава
    Це можна переглянути і вдома самому в електронному кабінеті платника податків використовуючи ЕЦП. https://cabinet.sfs.gov.ua
    Орієнтовно для Вашого обов'язкового платежу 1500 грн, дохід повинен бути не менше 5700.
     
    Останнє редагування: 28 жов 2017
  8. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    У вас там палац? Чи у пів цегли?
     
  9. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    ну до теперешніх палаців у 3 поверхи мені далеко.
    Будинок одноповерховий 110кв м з цегляними стінами. Товщина стіни з штукатуркою 55см.
    Я розумію - що треба б утеплитися зовнішньо але все хочу "зняти хатку на тепловізор" щоб зрозуміти з чого ж починати. А то в мене ще й вікна старовинні - дубові з ставнями.
    Вот как то так.:lulka:
     
  10. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    В мене таке саме , я думаю починати з горища , все тепло тікає через верх , думаю що коли утеплю верх то тепло пере направиться по втіканню в сторони в стіни , ось як тільки дадуть 7оогр за економію так зразу займусь горищем . upload_2017-10-29_16-5-34.jpeg
     
    pic16f887 подобається це.

Поділитися цією сторінкою