Говоримо про субсидії

Тема у розділі 'Курилка, болталка', створена користувачем olly, 16 бер 2015.

  1. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    А як правильно купити б.у авто і доказати що заплачено 49 000гр.
    --- добавлено: 27 вер 2017 у 22:19 ---
    Я вже відкрив рахунок у банку на компенсацію за зекономлений газ , уже вересень закінчується а грошей ще не нарахували , а я за ці гроші планував купити моркву і капусту , пора квасити.
     
    Останнє редагування модератором: 5 жов 2017
    pic16f887 подобається це.
  2. pic16f887

    pic16f887 Прораб

    Повідомлення:
    345
    Симпатії:
    313
    Адреса:
    Київська обл
    Тоді ждіть чергового кредиту від Америки.
     
    Останнє редагування модератором: 5 жов 2017
    WalterCV подобається це.
  3. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Купити б/у авто і заплатити за нього 49000 грн.
     
    stryzhko подобається це.
  4. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    фольцваген крокодил 1799$, хоч старий але повзає добре , бляха міцна , не то що сьогоднішні консерви , заготовки , шурупи , і інструменти возити буде , роботу робити а не зад возити .https://auto.ria.com/uk/auto_volkswagen_passat_b2_18643757.html
    [​IMG]
     
  5. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
    Похолодало , в нас в Рожнятові вечером температура знижується до 5-7 градусів , а субсидію перенесли 15 жовтня , чим дальше ваші реформи ти гірше життя у нас , газ в нас такий що запалив конфорку , пшикає загоряється через з-5 секунд затухає , знову черкаєш сірник , підпалюєш тоді вже горить ,але воду в каструлі довести до кипіння по часу довго . В хаті зробити сприятливий теплий комфорт , мені треба спалити 2 відра відходів ДСП що рівнозначно по газу 4 куба . Вертайте субсидію назад з 1 жовтня в нас клімат холодніший , чим у вас в Києві.
     
    Tomash та WalterCV подобається це.
  6. шахматіст

    шахматіст Інженер

    Повідомлення:
    1.315
    Симпатії:
    447
    Адреса:
    із робочих слюсар 5 розряду та електрик 3 розряду
  7. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    є в мене на літо субсидія. На газ 5,29грн\міс. На електрику 2,90грн\міс.
    По електриці все нормально - кожен місяць перераховують.
    А по газу - проблема: перерахували в газову службу за травень, червень і липень. А от за серпень і вересень - немає. І чому - неясно. Це що ж і зимову субсидію будуть тільки по електриці давати???
     
  8. KRustik

    KRustik Бригадир

    Повідомлення:
    150
    Симпатії:
    160
    Адреса:
    Закарпаття
    Справа в тлму, що із 19.08 вступили в силу нові, зменшені норми споживання. Автоматично було зроблено перерахунок. Мабуть, після перерахунку Вам на літній період не вийшла субсидія. Тому і не було зараховано на рахунок.
    Якось так.
     
  9. stryzhko

    stryzhko Інженер

    Повідомлення:
    459
    Симпатії:
    523
    Адреса:
    Полтава
    Вище написали можливу причину, хоча в моїх рідних нарахували за всі місяці, хоча і меншу суму за останній. Не панікуйте, 10,58 грн не вартує Ваших нервів. Все буде добре))
     
  10. РЕПЕЙ

    РЕПЕЙ Бригадир

    Повідомлення:
    295
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Полтавщина
    Бачите - я у всьому люблю точність і ясність.
    Так ПОСТАНОВА КМУ від 6 лютого 2017 р. № 51 Київ :“Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 ” говорить:
    Уряд переглянув окремі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв домогосподарствами. Зокрема, переглянуто соціальні нормативи використання природного газу для індивідуального опалення: з 5,5 куб. метра до 5,0 куб. метра на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період. (виділено мною).
    Мені нараховували субсидію на неопалювальний період.
    А от ціна газу мінялася з 6,879грн\куб на 6,9579грн\куб. Напевне справа в цій ціні і є.

    Я давно уже не нервничаю ибо по субсидиям и принципам их начисления знаю больше, чем наш РайУСЗН (Полтавщина) весь вместе взятый. Потому и не хочу идти и выяснять в УСЗН эту "мелочную задержку".
    Вот как-то так. Успехов всем нам. :lulka:
     

Поділитися цією сторінкою