Своїми руками Розформовуючий станок власної консткрукції для виготовлення бруківки

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем viktor28465, 13 бер 2015.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 24 тра 2015.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Розформовуючий станок.
    Спочатку я зробив рамку з буртиками, і вибивав вручну, але робота та виявилась важкою і потім я її прикручував до вібростола, плитка падала на стіл на гумовий килимок, але виймати її з під рамки було не зручно(відстань від рамки до поверхні стола була невелика, а рамку високо не закріпиш,бо буде не зручнo, і столові ноги не вріжеш), і коли мені це надоїло, я вирішив зробити окремий станок. Принцип роботи в тих станках які я бачив, такий самий, тільки та відстань більша, і щоб плитка не билась стелили поролон, якщо виймали вдвох, то той хто знімав з поролону на піддони мусив слідкувати, щоб та плитка яка летить зверху не дала по пальцях, бачив варіант з нахиленим столом плитка падала на нього і зїжала вниз, а нагинатись за кожною теж не добре, бо спина заклякне швидко, до того ж було багато надщербленої, думав я довго, і додумався зробити свій гумовий килимок рухомим-тобто транспортер.Барабани-вали були зроблені з труби 100мм(по центру вал 30мм по краях шайби 30-100)посадки під підшипники 205. Корпуси були зовні круглі(мoже з політпасти, не знаю) прийшлось зфрезерувати площадку(тоді мав вільний доступ до токарного, зі своїми різцями ,і фрезерного-німець з 37 року ще в робочому стані) .Привід зробив з саморобного мотор-редуктора, через ланцюгову передачу.Рамки змінні ,під кожний вид плитки, болти кріплення рамки замінив на усилені 10,9, бо 5,8 швидко повмирали.Спочатку хотів спаяти реле часу для транспортера, але передумав і поставив кінцевик(раз він неспрацював, то керуючу планку вигнуло в іншу сторону, і плитка попадала на землю) Керування кнопками(для зручності поточив з оргскла на них грибки)верхня- пуск вібратора, нижня -стоп вібратора, середня - стоп вібратор і пуск транспортера одночасно.Прийшлосьdrelвибити дірку в стіні щоб пів станка винести надвір.
    P1020604.JPG P1020606.JPG P1020608.JPG P1020610.JPG P1020612.JPG P1020613.JPG P1020616.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 17 бер 2015
    Petko, Лютий_Бандерівець, Odissey та 3 іншим подобається це.
  2. ПП Автобудпостач

    ПП Автобудпостач Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Героев Днепра 31Б
    А що означає VICTOR 28465 ????
     
  3. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Це мій нік, за правилами конкурсу, на роботі мусить бути нік(щоб не видавали чуже за своє)
    viktor - означає моє імя- віктор:-D, а з цифрами складніше, це або зручний порядок для запамятовування і набору на розкладці, або оптимістична дата мого кінця:-D.Сам ще не знаю.
     
  4. Степан1982

    Степан1982 Бригадир

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    218
    @viktor28465,
    За роботу 5
    За опис 5
    За гумор 5
    Але де ж сама плитка? В студію! Чекаєм!
     
  5. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Дякую:Hi:. Перед плиткою, ще треба відео роботи станка викласти, і про станок доказати.Ну то ввечері, бо сонце вже високo, а кіт ще не валявся-пішов до роботи.
     
    Andrii_M подобається це.
  6. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Стикнувся з проблемою вибору способу зєднання ленти транспортера,- варіанти- склеїти, прошити, на скоби, на завіси, на болти ,мені не подобались, вирішив завулканізувати, пішов на шиномонтаж розпитати що й до чого, там мене вислухали і дали заключення- по перше не триматиме, а по друге в них нема вулканізатора шириною 50 см. Ну думаю як порветься то до завісів завжди вернусь, а вулканізатор і сам зроблю.З кінців ленти шириною 5 см болгаркою зняв гуму до корду, корд намазав спец адгезивом ,між кордами полоска сирої резини, зверху фольга, на фользі термопара від мультимера для контролю температури, і весь той пиріг зажатий між двома швелерами(болтами по краях) у верхній поклав повітряний тен і засипав сухим піском.Вийшло ось так, і досі не порвався.
     

    Вкладення:

    • P1020617.JPG
      P1020617.JPG
      Розмір файлу:
      111 КБ
      Переглядів:
      176
    ibit, sanykrimea, AlexAnder 80 та 6 іншим подобається це.
  7. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Мотор-редуктора для приводу в мене не було, а новий коштував недешево.Тому я його зробив сам, поженивши двигун на дрельці:kozak::glam:Наречений в молодості був двигуном від гідротолкателя тормозу кран-балки, мені попався майже дурно, бо був незручним(фланцевий і вал виступав за фланець десь сантиметр, до того ще й здається на конус, шківа не вчепиш)Я виточив йому правильного вала і він став хорошим нождаком (3000об/хв)Наречена була старою совецькою алюмінієвою дрелькою,під сверла з конусними хвостовиками, з мертвою електричною частиною.Вал двигуна був обрізаний :-D(пропав нождак) і в ньому висверлений отвір, у який запресувався кінець якоря з шестернею від дрельки.Була виточена перехідна плита з проточками під фланці, і все зібрано до кучі. В деяких місцях використав болти від старих мебельних зєднань(з двома перпендикулярними дірками в головці)бо звичайні не підходили.
    gidrotolkatel-te-30.jpg 15092009(001).jpg P1020640.JPG P1020635.JPG P1020641.JPG P1020643.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 18 бер 2015
    Odissey та Энки подобається це.
  8. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    На кінці транспортера встановив кінцевий вимикач.
    P1020631.JPG P1020633.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 18 бер 2015
    Petko та Odissey подобається це.
  9. Степан1982

    Степан1982 Бригадир

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    218
    @viktor28465,
    Дуже, Дуже добреO=-!
    Уявляю скільки праці вкладено!
    Але де бруківка :-\? Для перемоги нам потрібно багато-багато бруківки:-\:-\:-\.
    Чи багато видів виробдяєте?
     
  10. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Хтів добавити після відео, але вийшов облом, комп просить вставити диска(осліп мабуть, я ж його вставив)Треба або з ним розібратись, або з диском, чи їхати по колишніх обєктах на фотосесію:velosipedist:До вечора маю вернутись:)
    Сім видів плитки, і супутні речі(бордюри, парапети, дашки ,відливи)
     

Поділитися цією сторінкою