Саморобний теплоакумулятор на 12 М3

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Охрiм Макуха, 13 бер 2015.

  1. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Я имел в виду пол под дном бака, бо вес конструкции большой, помещение влажное и выдержит ли он?
     
  2. Охрiм Макуха

    Охрiм Макуха Бригадир

    Повідомлення:
    54
    Симпатії:
    149
    Адреса:
    м.Люберцы, Московська обл.
    Під дном бака 5см бетону а далі твердий материковий ґрунт, що ніколи не промерзав бо це підлога підвалу. І шо йому зробиться?
     
  3. dimonkov 26

    dimonkov 26 Майстер

    Повідомлення:
    73
    Симпатії:
    52
    А по якій схемі буде циркулювати вода між котлом і баком, адже котел у вас напевне стоїть вище бака.
     
  4. Охрiм Макуха

    Охрiм Макуха Бригадир

    Повідомлення:
    54
    Симпатії:
    149
    Адреса:
    м.Люберцы, Московська обл.
    Вода циркулює так:
    Циркуляция.png PB100054.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 16 бер 2015
  5. dimonkov 26

    dimonkov 26 Майстер

    Повідомлення:
    73
    Симпатії:
    52
  6. Автоматчик

    Автоматчик Прораб

    Повідомлення:
    242
    Симпатії:
    269
    Адреса:
    Кропивницький
    Это видимый разрыв на обратке? а зачем он?
     
  7. dimonkov 26

    dimonkov 26 Майстер

    Повідомлення:
    73
    Симпатії:
    52
    А не краще змійовик зробити було з металевої трубки, буде більша тепловіддача, чим через пластикову трубу
     
    Останнє редагування модератором: 22 бер 2015
  8. Охрiм Макуха

    Охрiм Макуха Бригадир

    Повідомлення:
    54
    Симпатії:
    149
    Адреса:
    м.Люберцы, Московська обл.
    Ні, це просто насос. Все що синім кольором було в комплекті коли купував. На ньому написано центробежный , але настправді це вихрьовий насос.
    --- добавлено: 14 мар 2015 в 22:03 ---
    Це зображення сильно спрощене. Насправді в верху, над котлом, стоїть відкритий бачок куди спочатку піднімається вода з котла, а вже з цього бачка зливається в лійку і далі в підвал.
    В бачку 1) з води випарюється кислород, 2) стоїть датчик циркуляції води, 3) якщо трапиться неймовірне і котел закипить, то буде де булькати.
    --- добавлено: 14 мар 2015 в 22:17 ---
    Мабуть так. Чесно кажучи я не дуже задумувався з вибором матеріалу теплообмінника, а скоріше зробив те що перше прийшло в голову.
     
    Останнє редагування модератором: 22 бер 2015
  9. dimonkov 26

    dimonkov 26 Майстер

    Повідомлення:
    73
    Симпатії:
    52
    А яка площа обігріву, і яка у вас система, які батареї скільки літрів сама система без ТА, циркуляція
     
  10. Охрiм Макуха

    Охрiм Макуха Бригадир

    Повідомлення:
    54
    Симпатії:
    149
    Адреса:
    м.Люберцы, Московська обл.
    160м2 (два поверхи по 80м), не знаю чи слід враховувати підвал, бо в ньому теж тепло. Батарей в домі нема, лише тепла підлога. Скільки води в трубах теплої підлоги не знаю, мало. Циркуляція в трубах теплої підлоги з допомогою циркуляційного насосу. Температуру в трубах теплої підлоги можна регулювати триходовим краном.
     

Поділитися цією сторінкою