Извращенцы в верховной раде

Тема у розділі 'Политические вопросы', створена користувачем Кремень, 15 жов 2009.

1. Кремень

Кремень Заслужений майстер

Повідомлення:
    2.429
    Симпатії:
    530
    То шо в нашей верховной раде найти нормальных людей сложно днем с огнем это не для кого не секрет. Но то что стало известно сейчас это вообще беспредел.,

Вот урывок из пресухи адвоката Татьяны Монтян:
    Тепер, що стосується дітей. Ми з чоловіком склали план їх опитування, і я поговорила з цими дітьми у відсутність матері. Я вмію розмовляти з дітьми, тому що у мене самої сини 12-ти років, такого самого віку, як цей хлопчик. Ще в мене діти десяти і семи років. Дівчинці (постраждалій) – дев'ять. У мого чоловіка, як я вже сказала, 10 онуків, з якими я теж веду довгі бесіди. Попередньо я поговорила з нашими дітьми й онуками відповідного віку, аби з'ясувати їхній рівень розуміння подібних питань. Особисто поговоривши з дітьми, я отримала повне підтвердження всього, що викладено в заявах, і ще неймовірну кількість інтимних подробиць, через які – ви всі мене знаєте, я ніколи не відрізнялася слабкими нервами, чимось там ще – то що я вам хочу сказати, не вдаючись в деталі. Я думаю, що Паоло Пазоліні здригнувся б від поваги та заздрощів, почувши цих дітей. Вони розказали таке, що я досі з криками просинаюсь, і чоловік гладить мене по голові, щоб заспокоїти. У мене просто нема слів, щоб описати те, що розказали ці діти. Це такий невимовний жах, якого я не чула ніколи в житті.

Нізащо в світі я не повірю, що цих дітей хтось підмовив це казати. До того ж, вони висловили готовність впізнати по статевих органах наших "товаріщей". Діти дуже добре запам'ятовують всілякі подробиці. Вони дали свідчення в прокуратурі. Ті, кого вони звинувачують, є багатими та знаменитими. Пан Уколов у нас – головний піарщик найголовнішої піарниці в світі. Пана Терьохіна знають всі – це найвідоміший, мабуть, депутат, один з найвідоміших. Що стосується Руслана Богдана, то у нього вистачить грошей купити всіх наших колядників-засівальників, на чолі з головним колядником у стрінгах – гуртом і вроздріб. Якщо вони отримали таке звинувачення на свою адресу – хай не ховаються, хай наймають будь-яких адвокатів, навіть швейцарських чи якихось там ще, хай захищаються по повній програмі.

І вчора Портнов заявив, що БЮТ виступає за зняття депутатської недоторканості – будь ласка, нехай ці депутати троє, про яких мені діти понарозказали таке, що... – знімають з себе недоторканість, зрівнюють свої шанси із цими дітьми і їх оббріханою ЗМІ матір'ю, і доводять свою невинність. І заодно розкажуть, звідки дітям відомі інтимні подробиці їхньої тілобудови.
    Полная версия тут: http://blogs.pravda.com.ua/authors/montyan/4ad6eb7f98dbb/

:bb::bb::bb:

2. Dmitry

Dmitry Адміністратор Команда форуму

Повідомлення:
    4.346
    Симпатії:
    728
    Адреса:
    Київ
    ШОК!!! Я думал Лозинский в БЮТ исключение(( Оказывается правило. Какие-то извращенцы одни. Зажрались *ля.

Надо выбрасывать этих п*дорасов с рады как слепих котят и топтать ногами!!!!

Добавлено через 48 секунд
    А менты куда смотрят? Луценко такой крутой банкиров тягать на допросы, а тут млин вделался???

Добавлено через 47 секунд
    Лозинскому хотел медаль за отвагу давать. А что этим предложит?

3. Мирослав

Мирослав Заслужений майстер

Повідомлення:
    4.162
    Симпатії:
    4.202
    Адреса:
    м. Ужгород
    Что-то слишком смердит большой политикой ...

4. Гаго

Гаго Новачок

Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    1
    Ета Татьяна Мондян опять на гребне славы!

5. Сергей 31

Сергей 31 Бригадир

Повідомлення:
    401
    Симпатії:
    120
    Адреса:
    Киев
    Дети + Артек + депутаты = скоро выборы.

6. строитель ландшафтов

строитель ландшафтов Майстер

Повідомлення:
    264
    Симпатії:
    91
    Адреса:
    Хмельницкий
    Правильно! О таких безнравственных вещах Они знали, знают. И, безусловно, наши вельможи творят много гадостей. Но где правда, а где ложь мы никогда не узнаем. У нас грани этих понятий давно стёрты.

7. Dmitry

Dmitry Адміністратор Команда форуму

Повідомлення:
    4.346
    Симпатії:
    728
    Адреса:
    Київ
    Выборы не выборы. Но дети-то пострадали.
    Можно много чего под выборы списать.
    А может и многоч его всплыть..

8. Kost

Kost Новачок

Повідомлення:
    1.243
    Симпатії:
    71
    К сожалению у наших депутатов такой имидж, что никто не удивится если их обвинят и в хутших преступлениях. Хотя куда уже хуже.

9. mirock

mirock мастер

Повідомлення:
    4.664
    Симпатії:
    1.229
    Адреса:
    Dnepr
    На колъ падлюк

Поділитися цією сторінкою