Своїми руками Стіл для зварювальних робіт

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент для сварочных работ', створена користувачем nazno, 9 бер 2015.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 24 тра 2015.
  1. Так

    92,3%
  2. Ні

    7,7%
  1. nazno

    nazno Бригадир

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    126
    :vo: в точку! стола професійного зварювальника я не бачив! Але хочеться максимально акуратно, щоб потім деталі можна було рівно розміщувати на столі без перекосів..
    в мене апарат Pulse-200 якийсь чайна таун, але варить добре, купував давно за 900 грн. варю вже 2 рік і не один кілограм електродів спалив, переважно в умовах гаражу, де 220 вольт в мережі нема, і, мабуть, ніколи не було :-D. Тому скільки ще працюватиме апарат невідомо в таких, скажемо, не ідеальних умовах. Та й я хоч якось посприяю його тривалій роботі :)
     
  2. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    а в мене взагалі майстерні нема :) згоріла до тла з усім інструментом.

    а так як столу не маю використовую або металеву драбину покладену на щось підходяще по висоті, а в разі габаритності, наприклад ворота чи хвіртку, варю на бортах саморобного автопричіпа.
     
  3. nazno

    nazno Бригадир

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    126
    я кріплю деталі магнітами під різними кутами, тому треба поверхню рівну, і, бажано чисту :)
     
  4. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
  5. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    Как-то больше похоже на журнальный столик... Год назад сделал себе стол метр на два - думал буду использовать для сварки. Потом нанял на работу сварщика 6-го разряда (дедушка с Лганской области в связи с "событиями" поменял место жительства), он всю жизнь на заводе проработал и я понял, что ничерта в сварочных "приблудах" не понимаю. В общем организовал он мне рабочее пространство так, что и удобно работать, и продуктивность раза в два повысилась.
    Стол конечно компактно складывается, но для дома мало подойдёт - ни калитку, ни тем-более ворота на нём не сделаешь (плоскости не хватит). С массой это Вы зря - лучше через зажим крепить прямо к столешнице, ато болт оцинкованный, да ещё и зажим слабоват. И варить лучше не на самой столешнице, а какой-то лист на неё класть (большая часть брызг отлетит, но будут и те, которые потом зачистным кругом счищать придётся, столешница по-портится).
     
    Останнє редагування: 12 бер 2015
    nazno подобається це.
  6. nazno

    nazno Бригадир

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    126
    Це на початок. Та й варю я переважно щось не габаритне. Для габаритного- планую укомплектувати стіл 2-ма стійками, щоб регулювались по висоті і з зажимами. Вони будуть окремо. і можна буде розмістити на відстані хоч 2, хоч 5 метрів від місця зварювання, для витримки кута і положення.
    по зварці- я варю максимум на 150А переважно електродом 3-кою. Така "маса", мабуть достатня. І зварювальник з мене - ніякий між 0 і 1 розрядом :) тому і столик десь такий :-D
    на перших порах достатньо для того щоб варити не на колінах :)
    з бризками ще не вирішив що буду робити
     
    Володимир П та михаил! подобається це.
  7. Iven

    Iven Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.125
    Симпатії:
    1.538
    Лучше тремя - тогда можно будет делать плоскость для более габаритных изделия (к примеру воротину зажимать во всех четырёх точках. И делайте сразу стойки регулируемыми по высоте (с резьбами или как-то чтоб зажимались на разной высоте) - в воротах и всякого рода коробках очень важно выставить не только диагонали, а и плоскость (иначе ворота винтом будут).
    На 150 А тройкой Вы не поварите - это уже будет резка с большим количеством брызг. Это у Вас или аппарат врёт, или масса плохая (скорее всего и то, и другое). Если хотите массу зажать через тот болт, то хотя бы через шайбы зажмите двумя гайками и не оцинкованными. А лучше как я говорил - через заводской зажим массы и крепите к листу, на котором будете варить (не на столешнице). Плохая масса - это лишний ампераж на аппарате (дополнительная нагрузка на сеть) и избыточный нагрев рукавов. Я два бензеловвских держателя так спалил, пока не понял, что с массой что-то не так (был плохой контакт на заводском зажиме).
    Оно-то конечно можно и так работать, но если хотите не только улучшить условия работы, но и продлить жизнь всему этому оборудования (в первую очередь рукавам), лучше зажать нормально.
    --- добавлено: 12 мар 2015 в 21:36 ---
    Кстати, только в воскресенье покупал новое гнездо на аппарат и штекер - не уследил за плотностью контактов (170 грн отдал за две детальки).
     
    Останнє редагування модератором: 20 бер 2015
    nazno подобається це.
  8. nazno

    nazno Бригадир

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    126
    на рахунок 4 точок думав. (маю на увазі три стійки) Але якщо дві стійки зєднати поперечиною скажемо з профільної труби 20х30мм то деталь можна закріпити по всій довжині цієї поперечини, плюс точка на столі. Є над чим тепер мені подумати! :vo:
    150 А це максимальний струм на якому я варив, і електрод був 4-ка (то я некоректно висловився). Але це одиничні випадки.
    Китайський апарат "бреше" щодо того який струм встановлений, приблизно на 15-20А, судячи по спостереженні. У більшості випадків струм 100-110А (на панелі апарата і електрод 3мм)
    Рукави не гріються взагалі. Один зажим (який йшов у комплекті) уже спалив. Тепер більш ретельно слідкую за наявністю хорошої "маси". Від старого зажима кабель і послужив рукавом для зварювального стола.
    Декілька тижнів назад купив зажим на 500А і електродотримач теж на 500А, але китайський (типу з запасом) :-D покищо служить.
     
  9. nazno

    nazno Бригадир

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    126
    desk.jpg
     
    Степан1982 подобається це.
  10. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    а я говорил что настраивать сварочник нужно!
    и не раз говорил
    А врут они ВСЕ АБСОЛЮТНО и 15-20 ампер это еще и не страшно . вот когда 40 и более тогда начинаешь грешить на электроды проклинать продавца винить металл и все что угодно!
     

Поділитися цією сторінкою