Варiанти утеплення стiн з газобетону 30см

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем rom4ik575, 9 бер 2015.

  1. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    в мене 10 см. рулонної вати(між іншим так я бачив і на півдні франції ,точніше в Канах) при 160 м. кв. за мнулий рік газова мені продала 1222 м.куб. газу. інших засобів не використовую оскільки не бачив змісту.через стелю деколи втікає і більша половина. я маю 30 см. утеплювача.на півдні треба ще враховувати що пінопласт з ростом температури змінює теплопровідність при 60 гр. по цельсію то буде 0.48 в замін рекламованих 0.32 - то коли вам влітку нагріє пряме сонце.
     
    Останнє редагування модератором: 16 жов 2015
  2. carder

    carder Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    8
    Ну кухня була зроблена в червні на стелі 20 см вати 10 см комишу і поверх ще 10 см вати знизу поки що стеля підбита дошками поки що, так трохи не забув поверх утеплювача стелі на даху по балкам поклали 10мм ОСБ, підлога залита чорновою стяжкою, стоять вікна двері, ми робили проводку влітку то там було дуже комфортно і прохолодно а зовні пекло так що на сонці не встоїш тепло газаобетон і пінопласт не пропускав всередину.

    В порівняння в мене веранда з кримського ракушняка поштукатурена 35см товщина не утеплена 10кв\м , взимку там можна дуба дати а влітку що в сану зайшов, наступного року буду утепляти так от думаю чи пінопластом закрити, чи газобетоном ще стіну прогнати цоколь дозволяє.
     
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    є такий газобетон меншої щільності на україні то називають бетоль по теплопровідності прирівнюється до пінопласту (при неупередженому вимірюванні). трохи дорожчий за пінопласт, але то компенсується в обробці - вистачить звичайного набризгу, а пінопласт треба серйозно прикрити.
     
    Останнє редагування: 8 жов 2015
  4. AOZ1

    AOZ1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.158
    Симпатії:
    1.384
    Адреса:
    Киев Бортничи
    Разницу не увидел, потому что так строил. Дом 250 квадратов на грани 2500 кубов газа в год.
    Большая утечка на крыще. Все что могу сказать.
     
    Останнє редагування модератором: 18 жов 2015
  5. AOZ1

    AOZ1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.158
    Симпатії:
    1.384
    Адреса:
    Киев Бортничи
    Продолжение.
    Ноябрь прошлого года и ноябрь этого года приблизительно одинаково холодные-теплые
    Газ по ноябрю этого года к тому расход 76%
    Сделано
    1 Поштукатурил фасад с замазыванием, задуванием потенциально проблемных мест.
    2. Поменял входную дверь с жестяной китайской на пластиковкую
    3. Регуляторы на радиаторы.
    4. Замена 2-х треснутых стеклолпакетов.
    5. Во всех возможных местах на мансарде увеличил слой утеплителя с 10 см до 20-40 см

    Не уверен что выскочу из 2000 кубов. Но в следующем году 100% влезу. Где-то так.
     
    ArthurSU подобається це.
  6. ArthurSU

    ArthurSU Прораб

    Повідомлення:
    233
    Симпатії:
    249
    А стіни у вас утеплені?
     
  7. AOZ1

    AOZ1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.158
    Симпатії:
    1.384
    Адреса:
    Киев Бортничи
    Газобетон и поверх 10 см пенопласта. Из за чего и завелись. Надо не надо. Просто 7 лет стоял стартовый слой минеральной штукатурки. Сейчас сделал по людски.
     
  8. maxim07

    maxim07 Підмайстер

    Повідомлення:
    69
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Запоріжжя
    Закінчую покрівлю двоповерхового будиночку з газобетону 300. Прицілювався далі утеплювати мінватою 50мм й обкладати цеглою (утеплювач Термолайф 115 щільності й цегла вже закуплені майже рік тому). Тепер гадаю чи не розширити трохи цоколь щоб збільшити товщину утеплювача. Стелю збирався утеплювати 200 мм мінвати...
     
  9. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Мало. Дуже мало.
     
  10. rom4ik575

    rom4ik575 Підмайстер

    Повідомлення:
    30
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    м.Виноградiв Закарпатська обл.
    andrij64, post: 579894,Мало. Дуже мало.

    Нiчого не мало. Газобетон сам по собi добре тепло тримае, а якщо його й у теплити мiнватою то ще краще! I стiна дихае! Для чого робити термос? У нас на Закарпаттi багато хто добудовуе другий поверх з газоблоку 300мм без утеплення i живуть нормально
     

Поділитися цією сторінкою