Своїми руками Баня из вагончика

Тема у розділі 'Постройки на участке', створена користувачем Shpak, 8 бер 2015.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 24 тра 2015.
  1. Так

    95,1%
  2. Ні

    4,9%
  1. tischa

    tischa Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    93
    Сори:Hi: теперь розглядел, но всё же в комнату отдыха заходишь разпареным и весь пар оседает на стенах частично и других предметах интерьера и это не есть хорошо для хранения веников. У Вас всё хорошо пусть оно так и будет, а у меня висят на чердаке, а перед парением заношу несколько штук в парилку сразу начинается ощущаться аромат.
     
    Shpak подобається це.
  2. rombikk

    rombikk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.424
    Симпатії:
    8.361
    Адреса:
    Запоріжжя
    Молодец :vo:хорошая банька получилась,многие даже не догадываются что это элексир молодости и здоровья:) Так что с Легким Паром...ну и голос однозначноvictory
     
    Shpak подобається це.
  3. Shpak

    Shpak Прораб

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    420
    Адреса:
    Львов
    Спасибо. Моя супруга долго сопротивлялась. Теперь за уши не оттянешь. Первый месяц по два раза в неделю ходила. Кожа стала как у младенца.
     
  4. rombikk

    rombikk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.424
    Симпатії:
    8.361
    Адреса:
    Запоріжжя
    Моя к сожалению так и не поняла :(,а я не могу без бани....как наркотик,если пропустил,то вся неделя на смарку....как Шарик писал: То лапы ломит, то шерсть выпадает, то хвост отваливается:-D
     
    Shpak подобається це.
  5. Роман__

    Роман__ Прораб

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    331
    Адреса:
    Лондон
    Дуже сподобалось рішення з автомагнітолою.
     
    Shpak подобається це.
  6. RESPECT

    RESPECT Прораб

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    271
    Адреса:
    Lviv
    Гарно виглядає, хороші емоції викликає.
    Хочется трохи фоток з процесу "реконструкції". І ще, зробіть фотку з вулиці в середину, бо так навіть не впевнений, що та краса саме з тої "буди".
    І взагалі, розкажіть хтось про сам процес парення. А то я за один раз не зрозумів нащо воно і з чим його їсти. Можливо навіть перегрівся.
     
    Shpak подобається це.
  7. Shpak

    Shpak Прораб

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    420
    Адреса:
    Львов
    Дякую.

    Коли робив, не думав, що буду подавати на конкурс. Тому і не робив покрокові фото. Як що є запитання-відповім.

    Будьласка.
    DSC02976.JPG DSC02973.JPG DSC02974.JPG DSC02975.JPG

    А це цілу статтю треба писати. Та й методів багато. А щоб не перегрітись, для цього в мене є купеля (зрізаний єврокуб, на фото видно)
     
    Odissey подобається це.
  8. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Може промахнувся?
    Мені "прокачка" вагончика дуже сподобалась.Коли буду цілитись по верхній мішені ,то братиму трохи вище, бо треба ж і траєкторію польоту врахувати.Ніби попав.:)
     
    Shpak подобається це.
  9. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Голосування першого туру завершено!
    Загальна кількість голосів: 39.
    Зараховано: 18.
    Голоси таких форумчан не зараховані, в зв’язку з тим, що вони мають менше 20 дописів: tecton, ПАЙ, Сергей Малый, TR-79, Yrik**, sahon, Виталя40, Zar, tihon99, Ярий, GIGA, miha1910, Mihajlina, Жулик, ivanstm, bodik69, SergStep, грушко, 2headyll, natashacherevata, davyd
     
  10. Proky

    Proky Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Днепропетровск
    А от як вода у коліні унітазу взимку, не порвало кераміку? Яке взагалі рішення з відводу води?
     
    Shpak подобається це.

Поділитися цією сторінкою