Своїми руками Мои самоделки при обустройстве бюджетной бани

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем tischa, 3 бер 2015.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 24 тра 2015.
  1. Так

    95,5%
  2. Ні

    4,5%
  1. sanya210806

    sanya210806 Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    15
    Адреса:
    Украина
    Планується приміщення під парну 2*2,5,.Яку потрібно зробити камянку щоб она витягувала по обєму парілки,для підкидання дров з іншого приміщення.Завчасно дякую за підказк..не факт що я Вас буду ще замучувати питаннями що до нюансів(якщо можна:Hi:),так як тільки планую ,і хочиться врахувати всі нюанси...Якщо Ви не заперечуєте,можливо хтось із форумчан має якісь пропозиції..:lulka:
     
  2. tischa

    tischa Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    93
    Яку зробити пічь вирішувати Вам:), якщо будете робити таку як в мене для такого об"єму з головою, моя парна 2.5м*2.7м нагріває з мінуса до 80-100 градусів за 2-3 години. В якості топки, якщо немає труби чи подібного барабану(ф400мм) можна використати газовий балон(ф300мм) тільки топка по діаметру буде меньша, а це в свою чергу збільшить час прогріву. До речі мені не дуже подабається парится в режимі сауна 80-100гр. тому парюсь 60-70 градусів і частіше водичку пітдаю. При обкладці цеглою потрібно врахувати розширення металу, класти цеглу на термостійкий розчин,та перед облицюванням плиткою поштукатурити з сіткою тоді все буде добреgood
     
    sanya210806 подобається це.
  3. sanya210806

    sanya210806 Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    15
    Адреса:
    Украина
    А яким чинов вигрібаєте золу від згорілих дров?Як вона попадає в зольник?
     
  4. Shpak

    Shpak Прораб

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    420
    Адреса:
    Львов
    Собираетесь сами делать или покупать?
     
  5. tischa

    tischa Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    93
    Золу вигрібаю совком, а попадає вона в зольник за рахунок отворів в барабані, звичайно частина золи залишається в топці і вигрібаю її теж совком. Таку чистку проводжу десь після десяти протопок, а так з дров золи дуже мало.
     

    Вкладення:

  6. sanya210806

    sanya210806 Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    15
    Адреса:
    Украина
    Планую робити сам,і добре булоб креслення(по розмірам)чи хочаб схемку по самому оптимальному варіанті.
     
  7. sanya210806

    sanya210806 Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    15
    Адреса:
    Украина
    А якщо замість барабана взяти ще одного газового балона-зварити так само,буде нормально??
    Ще цікавить як Ви утеплювали саму парілку,який пиріг і матеріали використовували?Буду вдячний за підказку...:kluch::prapor:
     
  8. tischa

    tischa Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    93
    Можна і балон, але топка буде менша по діаметру 300мм замість 400мм як в мене. При зменшенні розмірів топки прийдеться частіше підкидати дрова, а також слід врахувати термін служби печі, товщина балону 3мм, а в барабані 10мм.
    Пиріг стіни парної складається з несущої стінки з газоблока, фольгованого утеплювача 35мм(всі стики проклеював алюмінієвим скотчем), вентиляційного зазору 10мм, вільховой вагонки.
    2013-07-20 16.04.09.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 13 бер 2015
  9. sanya210806

    sanya210806 Майстер

    Повідомлення:
    129
    Симпатії:
    15
    Адреса:
    Украина
    Якщо замість плитки обкласти в парілці саму топку таким чином- вогнетривка цегла (можливо на ребро)+кахель такого плану http://kahelina.com.ua/images/katalog/128.jpg (є в наявності).Як на Вашу думку-буде нормально??Ще маю намір тоішки модернізаувати ваш проект,а саме:перед газовим балоном вварити по вертикалі 2 труби-д50 для циркуляції і прогріву повітря(знизу парної до гори,по ідеї має працювати),2 труби д32 для нагрівання води(знизу зєднані і підключені до ємкості з водою-про конструкцію подачі води в ємкість тількі мізгую=):prapor:).
     
  10. tischa

    tischa Майстер

    Повідомлення:
    103
    Симпатії:
    93
    Безпосереднього контакту цегли з вогнем немає можна використовувати і не вогнетривку, але звичайно краще вогнетривка і на спеціальний термостійкий кладочний розчин. В своїй печі обкладку цеглою робив спереді на пів кирпича, а з трьох інших сторін на ребро тому при правильній перевязці цеглин проблем не буде. Стосовно кахелю дуже красивий мені подобається, перед облицюванням обов"язково поштукатурте з сіткою цеглу термостійким клеем для плитки.
    Стосовно вварювання труб ф50 то повинно працювати, в мене простіше і ефективніше за рахунок облицювання біля печі старою скляною плиткою і за вдяки такого масивного скляного екрану підлога гаряча і на слідуючий день. Якщо опалення в приміщенні буде постійно (наприклад електрична тепла підлога) то можна додатково модернізовувати пічку додаючи додатково контур нагріву води. В моему випадку постійного опалення не має і додатково проблему пов"язану з замерзанням води я не шукав, просто приварив чугунну ступицю з барабану на балон на яку чудово ставала виварка з водою.
     

Поділитися цією сторінкою