Як організувати реверс в однофазому двигуні?

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем nazno, 1 бер 2015.

  1. nazno

    nazno Бригадир

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    126
    Виходить конденсатор постійно має бути підімкнутий? бо я щось зрозумів він для пуска двигуна..
     
  2. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    @nazno, как видно из мануала там на керхере стоит муфта и микрокнопка которая отключает конденсатор и пусковую обмотку при том как двигатель набирает обороты!
    ПОЛУЧАЕТЬСЯ ЧТО КОНДЕНСАТОР ПУСКОВОЙ ( подключаеться кратковременно )
    для более обьективного рассуждения ситуации нужно все проверять либо осмотреть блок агрегата - ту его часть к которой крепиться мотор на которой коробка электрических подключений
     
  3. Ромаррио

    Ромаррио Інженер

    Повідомлення:
    805
    Симпатії:
    2.183
    Адреса:
    Васильков
    Здається, так... Тільки комутаційні прилади не малював, оскільки можна використати як реверсивний ел.-магн. пускач (що ускладнить схему включення), так і пускач типу ПНВС з пакетним перемикачем або штатним пакетником совдепівської пральної машини з реверсом...Н1, К1, Н2, К2 - відповідно початки та кінці поскової та робочої обмоток, Спуск - пускова ємність, L, N - живлення.
     

    Вкладення:

    nazno подобається це.
  4. nazno

    nazno Бригадир

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    126
    Дякую! Я не знаю чи вдасться нормаьно знайти пускової обмотки другий виток.. буду розбиратись :)
     
  5. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    @nazno, я рисовал схемку

    те два провода между которыми 2.2 ома это рабочая обмотка
    у третего провода по отношению к первым двум будет около 9 омм сопротивление ОН И ЕСТЬ пусковая обмотка!

    обмотки соединены по принципу звезды!
     
  6. Ромаррио

    Ромаррио Інженер

    Повідомлення:
    805
    Симпатії:
    2.183
    Адреса:
    Васильков
    Документ53.png
     
    nazno подобається це.
  7. nazno

    nazno Бригадир

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    126
    @Ромаррио, дякую!! А якісь особливі вимоги до перемикача і кнопки є?
     
  8. Globetrotter

    Globetrotter Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Львів
    Друзі, маю подібну проблему. Є двигун від Вятки і два рідні конденсатори на 12 та 16 мкФ. Питання: на двигуні є 5 контактів. Як його під'єднати до 220В, щоб Переглянути вкладення 108438 він видавав свої 300 обертів і реверс?
     

    Вкладення:

  9. Globetrotter

    Globetrotter Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Львів
    Дякую, але для мене, повного "0" в електриці не зрозуміло, куди під'єднувати конденсатор на 12мкФ, а куди на 16? І ще одне - двигун видає 2750 обертів, або 300. Мені потрібно 300. Підключення по Вашій схемі які оберти видадуть? В моїй мережі всі 240В.
     
  10. Globetrotter

    Globetrotter Майстер

    Повідомлення:
    67
    Симпатії:
    52
    Адреса:
    Львів
    Двигун не перемотувався, я його єдиний господар :) Про конденсатор 16 мкФ зрозумів. А для чого тоді був ще конденсатор на 12 мкФ?
     

    Вкладення:

Поділитися цією сторінкою