Своїми руками Эргономичный курятник

Тема у розділі 'Живность', створена користувачем tvoymir, 1 бер 2015.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 24 тра 2015.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. Makaliska

    Makaliska Бригадир

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    118
    Адреса:
    Київська область, Бориспільский район
    Ещё раз просмотрела все фотки темы, работу Вы проделали качественно, с умом, поэтому проголосовала за. В принципе, вашим мелким курочкам-несушкам в таком курятнике действительно должно быть хорошо, наверное даже уютно. Их изначально генетически выводили для условий большой скученности птицефабрик, поэтому думаю Ваш курятник для них вообще дворец. Мясным породам всё же, по моему мнению, обязательно нужен просторный выгул на улице. Кстати, когда жила в Днепре, получилось так, что куриц палевого орпингтона у меня осталось только пять, и что бы петух их не порвал пришлось докупить ещё шесть таких же как у Вас красных простячек. И от этих простушек получились такие красивые курочки... красного окраса, по форме помпонистые как орпы, но более компактного размера:) Все соседи тут же таких же захотели:).
    Если помёт не клюют, значит хорошо. Что это значит Вы теперь знаете. В основном это признак, того, что курам не хватает витаминов группы В, особенно В12. Скорлупа у яиц во время линьки и после неё тонкая, а может вообще отсутствовать... просто по возможности в этот период давайте им больше мела, ну или хотя бы специального премикса. Толчённая скорлупа в этот период птицей не так хорошо перерабатывается и усваивается. Её лучше давать позже... в течении всего лета, а ещё лучше в течении всего года:) И перо и скорлупа и настроение у птицы будет отличное. Не ленитесь, и обязательно два раза в год давайте птице глистогонное. А почему Вы думаете, что Вашей птице в этом курятнике зимой плохо?
     
  2. RESPECT

    RESPECT Прораб

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    271
    Адреса:
    Lviv
    Не сильний я в птаховодстві але підхід і якість роботи мене переконав. Голос ваш.
     
  3. tvoymir

    tvoymir Бригадир

    Повідомлення:
    69
    Симпатії:
    210
    @RESPECT, Дуже дякую Вам, але, в першу чергу, не за голос, а за добрі слова, які каже людина, яка будує Вітрильну яхту 45 футів!!!
     
    RESPECT подобається це.
  4. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Голосування першого туру завершено!
    Загальна кількість голосів: 21.
    Зараховано: 9.
    Голоси таких форумчан не зараховані, в зв’язку з тим, що вони мають менше 20 дописів: tecton, ramerman, MMixailsymi1, Mihajlina, strelets59, zaraa, osa., VGa, Toljanos, Юрій_, vladimir025, boksen
     
  5. -Архитектор-

    -Архитектор- Майстер

    Повідомлення:
    163
    Симпатії:
    72
     
  6. syawa1970

    syawa1970 Інженер

    Повідомлення:
    176
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Украина
    Трисол - там повний набір амінокислот та вітамінно мінеральна суміш , як випойка 1гр на літр
     
    bogdansv подобається це.
  7. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Спасибо попробую.
    Заезжал в ветаптеку , спросил комплекс витаминов, дали какой то аминовитакел, уже больше полгода использую и для несучек доволен.
    Только чтото я не нашел такого в интернете, думаю чтоб не сами бодяжили , но эффект есть и это важно.
     
  8. syawa1970

    syawa1970 Інженер

    Повідомлення:
    176
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Украина
    http://www.tandem-industry.ru/catalog/?id=1813 не путать з трисолЬ препарат не дешевий але 1 кг на тону води плюс універсальний, для всих видів домашніх утриманців
     
  9. mostovyj

    mostovyj Майстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Богородчани
    Ще в березні зробив також курничок, немав часу відзвітувати, а тепер щей питання появились. Буду вдячний за будь який коментар і поради. Розпочну все по-порядку і наприкінці задам основне питання, яке не можу побороти.
    1. Визначився з місцем розташуванням
    [​IMG]
    [​IMG]

    2. Вирішив вкопатись на 30 см., тому що не ставало висоти
    [​IMG]
    [​IMG]

    3. Купив 0,6 м3 лісу (стовпи, кізли, лати - 400 грн.), плиту УСБ - 900 грн. гідроплівку - 160 грн. пінопласт. і приступив до роботи. Промаслив стовпи + обгорнув толлю і потім споруду обшив плитою УСБ
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    4. Вдарив підлогу (під нею набив багато скла - від мишей), пропінив стики, постелив на підлогу прорезинену тканину.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    5. Поставив по периметру пінопласт і зашив його двп.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    6. Запустив після брудера перших жильців в ясла і паралельно облагороджував їм майбутнє житло.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 23 лис 2016
    bogdansv подобається це.
  10. mostovyj

    mostovyj Майстер

    Повідомлення:
    53
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Богородчани
    7. Загородив сітку і зробив вигул
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    8. Все було добре, класно, курочки почали нестись.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    9. Радів я до тих пір, поки не почались холода. І ТУТ ПОЧАЛИСЬ МОЇ ПРОБЛЕМИ З КОНДЕНСАТОМ. До-речі забув написати як я робив дах:
    9.1. Поставивши кізли, на них прибив лати для шиферу;
    9.2. На лати, степлером прибив гідроплівку (сіру);
    9.3. Зразу на плівку прибив шифер.

    Плівка так конденсувала, що з неї текло і капало. Зробив маленьку витяжку під 103мм. (на фото нижче видно). Перед першим снігом купив пінопласту 5мм. х 35 (плотності) і зашив з середини ним дах, але ще не зашивав двп. Вроді все було добре температура в курнику підвищилась на 5 градусів і конденсату не було.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Коли, пару днів тому почав танути сніг, то я побачив, що у 2-ох місцях мокрі лати, підірвавши пінопласт плівка була також мокра. ЧОМУ КОНДЕНСАТ ЗНОВУ ПОЯВИВСЯ, Я Ж ЗМЕНШИВ ПЕРЕПАД?
    [​IMG]
    [​IMG]

    ПІДКАЖІТЬ ДЕ МОЇ ПОМИЛКИ І ЯК ЇХ ВИПРАВИТИ. ШКОДА, ЩОБ ЦЕ ВСЕ НЕ ПОГНИЛО ВІД КОНДЕНСАТУ. ДУЖЕ БУДУ ВДЯЧНИЙ ЗА КОНСУЛЬТАЦІЮ.
     

Поділитися цією сторінкою