Бюджетна зернодробилка

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем beerlover87, 28 лют 2015.

?

Скільки на Вашу думку прослужить "болгарка" при такій роботі =) ?

  1. 1 рік

  2. 2 роки

  3. 3 роки

  4. 4 роки і більше

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. beerlover87

    beerlover87 Майстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    27
    Адреса:
    Львів
    Так, Ви її могли бачити раніше на цьому форумі, а тепер я рішив з нею прийняти участь у конкурсі :)
     
  2. Степан1982

    Степан1982 Бригадир

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    218
    Я думав що показані роботи на конкурсі не можуть приймати участь? Якщо треба удалю це повідомлення.
     
  3. beerlover87

    beerlover87 Майстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    27
    Адреса:
    Львів
    Я читав правила і такого обмеження не бачив - тому не хвилюйтесь :)
     
  4. Степан1982

    Степан1982 Бригадир

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    218
    @beerlover87, Я ничго не говорю:Hi: просто в 14 году както хотел выставить какуето свою работу на конкурс а мне модераторы тогда сказали что если ее уже на этом форуме показывал до конкурса то не подходит hello, а саморобка буда дуже добра - станок з холодноі ковки, там би я виграв точно але не далиCherna-facepalm і моя болгарочка не прийшла до мене Cherna-facepalm, отакі справи.

    А у нас по улице бегают собаки и мы покупем мешками кашу разную (кормим чтоб котов не гоняли/кусали, абсурд ), и както купили пшеницу мешок немеленую и она вообще не разваривается и какраз интересовался зернодробилками. Видать и вышел на вашу самоделку и запомнил.
    Но у меня есть циркулярка и думаю лучше сделать на нее приспособу, она и помощнее будет, болгарки лишней нету :):Hi:
     
  5. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Це питання обговорювалося в темі https://krainamaystriv.com/threads/21919/. Читайте, будь ласка, тему. Якщо тема на форумі вже з’являлася, то до участі в конкурсі ми її допустити не можемо.
     
  6. Степан1982

    Степан1982 Бригадир

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    218
    @Sergey_M, так и шо теперь это не конкурсная тема? а была конкурснаяO=-? боже як не вдобно :-[:-[:-[
     
  7. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Ну все таки надія була, що форумчани все таки читають тему про правила. Але людський фактор, це людський фактор... :(
     
  8. Степан1982

    Степан1982 Бригадир

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    218
    @Sergey_M, Как мне теперь в глаза людям смотреть:ravshan: @beerlover87, простите :poklon::poklon::poklon:
     
  9. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Гадаю, в цьому нема нічого поганого.
    @beerlover87 гарний майстер і напевне знайдеться робота, яка ще на форумі не обговорювалася для участі в конкурсі.
     
  10. beerlover87

    beerlover87 Майстер

    Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    27
    Адреса:
    Львів
    Ну, тут нічого не вдієш. Не переймайтесь дурницями. На то і є правила! :close_tema:

    Те відчуття, коли тебе висадили з літака на висоті кілька сотень метрів через те, що ти недоплатив за лишню вагу багажа :facepalm:.
    Просто треба було не ділитися з народом цією саморобкою до початку конкурсу - тоді можливо хоч на кружку чи кепку назбирав голосів :).
    Незважаючи на цю прикру ситуацію я всеж отримав свій "подарунок", задля якого і написав цю тему - схвалення форумчан вже великий подарунок, а якщо хтось навіть повторить і залишиться задоволений (як
    ostapus) я буду тільки радий. Між іншим ostapus, Ви можете створити свою тему і взяти участь у конкурсі, адже Ваша дробилка ще не обговорювалась тут на форумі та й аналогів їй тут немає.

    p.s. Цікаво що спонукало адміністрацію ввести таку дивну заборону Crazy
     

Поділитися цією сторінкою