Мой термогенератор

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем soldat1187, 28 лют 2015.

  1. soldat1187

    soldat1187 Майстер

    Повідомлення:
    209
    Симпатії:
    95
    Адреса:
    г. Славянск
    лучший ответ))))
     
  2. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    И что искать?
     
  3. Илья Гут

    Илья Гут Прораб

    Повідомлення:
    615
    Симпатії:
    327
    Адреса:
    Чернівецька обл.
    Выше, во вложении, я дал таблицу распространенных материалов для построения термоэлектрических устройств. Можно пробовать построить ТЭГ на хромель-копелевых термопарах. Тоесть искать нужно проволоку из этих материалов, делать из нее термопары и соединять их в батарею. В сети есть соотв. литература, например, А.С Бернштейн " Термоэлектрические генераторы"1956г.
     
    Останнє редагування: 9 бер 2015
  4. Mykhaylo

    Mykhaylo Майстер

    Повідомлення:
    144
    Симпатії:
    31
    Готові термопари продає в Славянську Жуков: http://www.zykov.biznes-pro.ua/index.php?page=1&bl=1&pg=2&roz=0&cat=0&find= Я думаю що у нього можна спитати за провід для термопар.
     
  5. soldat1187

    soldat1187 Майстер

    Повідомлення:
    209
    Симпатії:
    95
    Адреса:
    г. Славянск
    Mykhaylo, не уверен в адресе тк я обслуживаю там домофоны и не какого там Жукова нет... там просто 9 ти этажка
     
  6. Mykhaylo

    Mykhaylo Майстер

    Повідомлення:
    144
    Симпатії:
    31
    Я не знаю де він живе, і де знаходиться його склад чи офіс, але термопару я від нього одержував... Правда це була помилка працівників "Нової пошти" -- я замовляв у Жукова плиту ШПГТ-450, а вони до моєї посилки поклали ще й термопару. Термопара була зроблена з двох провідників діаметром десь три аба чотири міліметри - скручених на кінці сантиметрів два та зварений кінчик скрутки. Ось контакти Жукова на сайті де я робив замовлення: http://fcg.uaprom.net/product_list
     
    Останнє редагування: 15 бер 2015
  7. Ratmice

    Ratmice Майстер

    Повідомлення:
    139
    Симпатії:
    53
    Адреса:
    Киев
    В советские времена была такая себе сковородка с элементами Пельтье. Ее помещали на костер и ток тек.
     
  8. sven750

    sven750 Підмайстер

    Повідомлення:
    72
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Рівненьська обл
    За радянських часів читав фантастичну книжку "Тайна двух океанов",там подібним чином заряджали акумулятори підлодки:banka:
     
  9. soldat1187

    soldat1187 Майстер

    Повідомлення:
    209
    Симпатії:
    95
    Адреса:
    г. Славянск

Поділитися цією сторінкою