Питання по сходах, що не потребують створення окремої теми

Тема у розділі 'Лестницы', створена користувачем woxhol, 27 лют 2015.

  1. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Доброго дня!
    В цій темі будемо розглядати різноманітні загальні питання стосовно сходів, що не потребують створення нової теми.
    Гарного всім настрою та приємного обговорення)

    Добавлю що це дуже корисний крок для користувачів,в такій темі можна задати будь яке питання стосовно сходів не створюючи тем "однодневок"які потім губляться в розділі і цінна інформація стає труднодоступна для пошуку.hello.

    Не секрет що сходи це досить вагомий в фінансовому плані столярний виріб і не всі забудовники можуть собі дозволити запросити майстра для їх виготовлення ,тому "Для форумчан що мають будівельну історію а також приймають участь в житті форуму (крім політичних тем)але через фінансові труднощі не можуть замовити готові сходи-проектування та консультації щодо самостійного виготовлення дерев'яних сходів-БЕЗКОШТОВНО!!"Під проектуванням розумієм:технічна документація для виготовлення та монтажу+файл для друку на плотері шаблонів 1:1.
     
    Останнє редагування модератором: 19 сер 2015
    Юра2, alexduc та Andrii_M подобається це.
  2. special

    special Бригадир

    Повідомлення:
    125
    Симпатії:
    139
    Адреса:
    Луцьк
    Треба зробити таке огородження для сходів
    3.jpg
    Всередині буде труба 12мм, от думаю чи вийде вдало просверлити отвори щоб труба ніде не перегнулась? Чи зробити по другому варіанті з різними кріпленнями і заглушками.
    8.jpg
    Які в кого думки?
     
    Останнє редагування модератором: 25 лис 2015
  3. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    думаю шо 16 або 18 мм...

    Саша друга огорожа набагато дороща ніж перша,ти зможеш купити тільки трубу остальне навряд,або якщо і купиш то ціна буде космос,одна така прохідна втулка може коштувати 10-15 євро тому уникай по можливості все що не можеш купити.Працюй в сторону першого,трудність буде з сверлінням отворів але тут мусиш сам думати....
    Підказка:існують сверла Фостнера з центровкою,дорогі в Фестула трохи дешевші в Мілвокі.
     
  4. DODG

    DODG Прораб

    Повідомлення:
    180
    Симпатії:
    356
    Адреса:
    Київ
  5. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    О-о,не такі оказується і дорогі:-D
     
  6. special

    special Бригадир

    Повідомлення:
    125
    Симпатії:
    139
    Адреса:
    Луцьк
    Ну за ці сверла дехто мені колись розказував☺ Думаю тут перше треба організувати щось щоб були однакові кути, бо все таки їх буде багато. Дивився мобільну стойку для сверління від wolfcraft, кут регулюється, але щось трохі негативні відгуки мене поки зупинили.
     
  7. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Думаю шо то не саме головне,для одних сходів можна і обійтися саморобною приблудою з фанери....головне питання -фреза.
     
  8. DODG

    DODG Прораб

    Повідомлення:
    180
    Симпатії:
    356
    Адреса:
    Київ
    У часи повної відсутності товарів у магазинах використовував доступні кухонні кріплення. Дещо доробляв сам, але все виходило добре і надійно.
    На фото приклад кріплення огорожі барної стійки. Можливо наштовхне на якусь ідею.

    [​IMG]
     
  9. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    Можна з бруска зробити направляючу втулку для свердла, один кінець якої зрізаний під потрібним кутом, прикрутити її до фанери, і струбцинами кріпити до деталі (поки не мав сверлильного сам так робив)

    Можна точити втулки з дерева
     
    special та viktor28465 подобається це.
  10. special

    special Бригадир

    Повідомлення:
    125
    Симпатії:
    139
    Адреса:
    Луцьк
    Щось схоже бачив у епіцентрі, але ще сильно тоді не приглядався. Буду пробувати по першому варіанті. Трубу буду різати на секції, повністю через стовп пускати думаю не варто. Та і отвора глибиною в 2см думаю вистачить. Трубу братим в епіцентрі 12мм.
     
  11. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    12 мм буде виглядати як натягнута нитка....Але справа твоя...
     

Поділитися цією сторінкою