Трансформатор. Не хочу платити за електроенергію!

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем Mykhaylo, 24 лют 2015.

  1. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    , то и имеем.
     
  2. Mykhaylo

    Mykhaylo Майстер

    Повідомлення:
    144
    Симпатії:
    31
    Добавлю фотографію трьохфазного трансформатора показаного у відео: Трьохфазний трансформатор.JPG
     
  3. Микола77

    Микола77 Майстер

    Повідомлення:
    33
    Симпатії:
    46
    4.7 А * 220 В = 1034 Ватт от сети. Лампа 100 ватт 220 светит в пол накала. Или я дурак или где экономия. Включив лампу в сеть без этих трансформаторов получим ток нагрузки 0.45 А :mathematic:
     
  4. Mykhaylo

    Mykhaylo Майстер

    Повідомлення:
    144
    Симпатії:
    31
    Ще фотографія схеми підключення обмоток трансформатора: Схема підключення обмоток трьохфазного трансформатора.JPG
    --- добавлено: 1 мар 2015 в 20:11 ---
    @Микола77 Я Вам поясню звідки візьметься економія - при підключення навантаження до вторинної обмотки трансформатора сила струму в первинній обмотці трансформатора зменшується! Проконсультуйтесь з викладачами електротехніки у ВУЗі, якщо не довіряєте моїм висновкам про що це може свідчити. Так дійсно, споживання енергії велике в порівняні з енергією що виділяється на лампі розжарювання. Але з тих 4,7 Ампера -- 2,9 Ампера це струм холостого ходу трансформатора від мікрохвильовки, решта енергії витрачається на нагрів провідника що намотаний зверху трьохфазного трансформатора. Я показав і розказав у відео як можна побудувати трансформатор.
     
    Останнє редагування модератором: 9 бер 2015
  5. Микола77

    Микола77 Майстер

    Повідомлення:
    33
    Симпатії:
    46
    У меня дома компьютер, ЛЕДтелик,Светодиодное освещение всего дома, редко включаемая микроволновка и периодически включаемый холодильник, при детальном рассмотрении среднесуточной нагрузки потребляют в среднем 8 кВт в сутки или около 350 ватт в час. На хрена нужно устройство которое только на холостом ходу сжирает больше киловатта, или 25 кВт в сутки в месяц 750 кВт ? При этом его нагрузкой является лампа горящая в пол накала. :stena:
     
    Останнє редагування модератором: 9 бер 2015
    pic16f887, Ан-162, Den+ та ще 1-му подобається це.
  6. soldat1187

    soldat1187 Майстер

    Повідомлення:
    209
    Симпатії:
    95
    Адреса:
    г. Славянск
    Mykhaylo, так я не понял ваша схема работает, экономит?
     
  7. Mykhaylo

    Mykhaylo Майстер

    Повідомлення:
    144
    Симпатії:
    31
    @Микола77 Я ж не стверджував що трансформатор показаний у відео вже готовий до роботи! Це прототип трансформатора. Потрібні подальші дослідження - і я вказав як можна збільшити потужність трансформатора.
     
  8. soldat1187

    soldat1187 Майстер

    Повідомлення:
    209
    Симпатії:
    95
    Адреса:
    г. Славянск
    [​IMG]
    теоретически я понимаю как работает эта схема! но как ваш трансформатор будет экономить?
     
  9. Микола77

    Микола77 Майстер

    Повідомлення:
    33
    Симпатії:
    46
    Проверить очень просто замерить ток который потребляет устройство от розетки с подключенной настоящей нагрузкой к устройству. Пускай подключит электрокамин 220 вольт 1 кВт. Если ток потребляемый от розетки будет меньше 4.54 А то тогда работает. Но даже если ток будет ниже на 0.1 - 0.2 А то игра не стоит свеч. Срок окупаемости 50 лет ( 22 ватта или на шару горящая экономка). Выключайте напрасно работающие приборы вовремя и вся экономия
     
  10. Mykhaylo

    Mykhaylo Майстер

    Повідомлення:
    144
    Симпатії:
    31
    Перегляньте відео на першій сторінці теми - самі переконаєтесь. В сьогоднішньому відео тільки інший магнітопровід і кількість окремих котушок вторинної обмотки: принцип роботи ж трансформатора залишається незмінним.
     

Поділитися цією сторінкою