Трансформатор. Не хочу платити за електроенергію!

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем Mykhaylo, 24 лют 2015.

  1. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Розкажіть детальніше. Для різних лічильників-різні тарифи?
     
  2. Mykhaylo

    Mykhaylo Майстер

    Повідомлення:
    144
    Симпатії:
    31
    Як бачите з відео з Електрорушійною силою все в порядку: на виводах вторинної обмотки є різниця потенціалів - напруга.
    --- добавлено: Feb 27, 2015 5:57 AM ---
    1) Нехай це тоді назвемо альтернативою альтернативній енергетиці.:vo: 2) Поставте мій трансформатор після вітрогенератора і Ваше сумління буде чистим. 3) Я хочу щоб люди позбулися від енергетичної залежності. В свідомісті людей вкорінились думки що речовина (маса) є еквівалентом енергії - згадайте усім відому формулу Ейнштейна. Але таке уявлення про навколишній світ є хибним.
    --- добавлено: Feb 27, 2015 6:05 AM ---
    Конденсатори використовують для компенсації реактивної потужності на підприємствах де є в роботі багато електродвигунів. Ви питаєте: "В чем новизна?" Спробуйте підключити конденсатор до вторинної обмотки звичайного трансформатора і виміряти напругу на вторинній обмотці трансформатора - отримаєте відповідь.
     
    Останнє редагування модератором: 7 бер 2015
  3. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Зміна магнітного потоку, що проходить через обмотку, створює ЕРС в цій обмотці. Якщо дві однакові обмотки включити зустрічно і послідовно з'єднати (як у вас в кресленні) отримаємо ЕРС 0 (нуль). Це в теорії, а на практиці на вашому знімку котушок чітко видно послідовне з'єднання обмоток і додавання ЕРС. Як це розуміти, говорите одне, показуєте інше?
     
  4. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Ну да! Конденсатор включенный после диодного моста увеличивает постоянное напряжение по сравнению с переменным на корень из 2 раза.:)
     
  5. djclyde

    djclyde Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.695
    Симпатії:
    3.446
    Адреса:
    Кропивницкий
    Я не говорил о сомнениях
    Да то что нам прививали не совсем точнее не во всем правда это было выгодно энэргетическим королям!
    если ваше устройство и замедляет счетчик индукционный то с электронным типа ник 2102 оно будет безполезно! а сейчас кстати все местные управления обл энэрго переводят потребителей на электронные счетчики ( например у нас в области заменили у белее 90 процентов потребителей на nik2102 )
    а эти счетчики считают ток проходящий по любому одному из проводов независимо + сопоставляет + имеет свою память соответственно в случае ошибок все запоминает
    И самое главное счетчик имеет связь с п у в облэнерго ( но эта система пока не полностью настроена )
    в будуйщем для того чтоб отключить абонента нужно будет только тыкнуть кнопочку на компе!

    даже если к нулевому проводу со стороны нагрузки цепляешь землю счетчик это регистрирует и так далее !!!

    земля=регистрация=отключение
    реверс=регистрация=отключение
    примеров много)
    --- добавлено: 27 фев 2015 в 09:10 ---
    да кончно переменка при выпрямлении имеет коефициэнт 1.38 постоянки
    тоисть 220*1.38=304в
    и так всегда даже без конденсатора!
    --- добавлено: 27 фев 2015 в 09:13 ---
    а конденсатор сглаживая колючку которая всегда присутствует в виде гармоник и наводок
    немного повышает напряжение!
     
    Останнє редагування модератором: 7 бер 2015
  6. Mykhaylo

    Mykhaylo Майстер

    Повідомлення:
    144
    Симпатії:
    31
    Ви хотіли пояснень згідно теорії - ось я Вам і розказав. Але справа в тому що теорія ( теоретична електротехніка) своїми засобами не зможе описати роботу трансформатора - як Ви правильно підмітили згідно теорії при такому підключені обмоток ми мали б отримати ЕРС що дорівнює нулю. Практика ж показує протилежний результат.
    --- добавлено: 27 фев 2015 в 09:27 ---
    Де Ви побачили у відео діодний міст і постійну напругу? Конденсатор я радив підключити до вторинної обмотки звичайного трансформатора - виміряти напругу на вторинній обмотці без конденсатора і з конденсатором. Якщо Ви уважно переглянули мій відеозапис то там показано що при підключені конденсатора до вторинної обмотки мого трансформатора напруга на вторинній обмотці значно зростає. Ви спостерігали такий ефект у звичайному трансформаторі?
     
    Останнє редагування модератором: 7 бер 2015
  7. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Як накажете вас розуміти?
    Ви практикою спростували теорію Майкла Фарадея або створили свою?
     
    viktor28465 та Охрiм Макуха подобається це.
  8. Mykhaylo

    Mykhaylo Майстер

    Повідомлення:
    144
    Симпатії:
    31
    Я не можу порівнювати себе з такими ВЕЛИКИМИ ЛЮДЬМИ як Фарадей, Максвелл та інші... У мене немає таких знань та здібностей! Але свою теорію (своє уявлення про те що відбувається в навколишньому світі) я написав. Ви можете ознайомитись з моєю роботою "Чому виникає інертність?" переглянувши відеозапис:
     
  9. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Спасибо. Давайте в наступній темі ...
    А напруга на конденсаторі збільшується внаслідок винаходи вами коливального контуру.
     
  10. Mykhaylo

    Mykhaylo Майстер

    Повідомлення:
    144
    Симпатії:
    31
    Я не знаю яка у Вас кваліфікація - Ви електротехнік? Про коливальний контур - його уже винайшли давно. Тепер поясню Вам згідно теорії: конденсатор підключений паралельно вторинній обмотці трансформатора - отже це паралельний коливальний контур. В паралельному коливальному контурі виникає резонанс струмів. Напруга на виводах паралельного коливального контуру незмінна. Та й щоб виник резонанс потрібна точна настройка контуру. Резонанс напруги виникає в послідовному коливальному контурі.
     

Поділитися цією сторінкою