Трансформатор. Не хочу платити за електроенергію!

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем Mykhaylo, 24 лют 2015.

  1. trvld

    trvld Майстер

    Повідомлення:
    246
    Симпатії:
    90
    Адреса:
    г. Хмельницкий
    djclyde
    А я схильний назвати це оптимізацією витрат електроенергії. Де тут крадіжка? Ви бачите тут зупинений лічильник, зірвані пломби, нелегальні підключення? Чи ви вважаете зменшення витрат енергії за допомогою технологічних удосконалень крадіжкою?
    А тарифи, розраховані для дискових лічильників, використовувати на електронних - це на крадіжка?
     
    soldat1187 подобається це.
  2. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    @trvld, обґрунтуйте де тут технологічні вдосконалення?
     
    Ан-162 подобається це.
  3. trvld

    trvld Майстер

    Повідомлення:
    246
    Симпатії:
    90
    Адреса:
    г. Хмельницкий
    Jonic
    Я, взагалі-то, схильний дочекатись обгрунтувань крадіжки....
    Але задам вам питання: а які обгрунтування "технологічних вдосконалень" ви схильні сприймати в якості обгрунтування?
     
    viktor28465 подобається це.
  4. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Цікаве питання, але все значно прозаїчніше. Немає ні злодійства ні винаходи, як завжди ...
     
    viktor28465 подобається це.
  5. trvld

    trvld Майстер

    Повідомлення:
    246
    Симпатії:
    90
    Адреса:
    г. Хмельницкий
    Так про винахід, здається, ніхто і не писав...
     
  6. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Так на что мы тратим свое время?
     
    glory подобається це.
  7. trvld

    trvld Майстер

    Повідомлення:
    246
    Симпатії:
    90
    Адреса:
    г. Хмельницкий
    Так счётчик-же считает таки меньше (конденсатор там знатный - аж слюни потекли)...
    Два транса - я не понял их прелестей, но это не значит, что их там нет. А то, что конденсатор способен оптимизировать расход электроэнергии (в определённых пределах)- так это, в некоторых странах их ставят вполне себе легально и это совсем не воровство. И как можно запретить использовать конденсатор в качестве потребителя?
     
  8. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Помню давно так делали, ну не именно так, похожим образом, так счётчик крутился, только в обратную сторону
     
  9. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Это все проходят в ВУЗах в предмете ТОЭ (теоретические основы электротехники) на втором курсе и в обязательном порядке требуют от крупных потребителей(заводов, фабрик....) В чем новизна?
     
    balder подобається це.
  10. trvld

    trvld Майстер

    Повідомлення:
    246
    Симпатії:
    90
    Адреса:
    г. Хмельницкий
    Собственно новизны я тоже не уловил, может она кроется в двух трансах и автор её раскроет более прозрачно (может быть это дикий нагрев обмотки, который можно использовать для отопления, не увеличивая показания счётчика), но предмет спора ушёл в тему "воровство-оптимизация"...
     

Поділитися цією сторінкою