Гранулятор своїми руками

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем afina-c, 24 січ 2015.

  1. vasil911

    vasil911 Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Я вважаю що виробник який виготовляє гранулятори продає і нормальні запчастини,але поки що мені зустрічались набори з рухомими матрицями.
     
  2. carder

    carder Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    8
    Вам будуть все рівно робити на замовлення а брати на руках не треба впарять погане. А так замовте матрицю ролики і вал а далі діло піде як по маслу трохи токарних робіт і буде у вас гранулятор. З рухомою матрицею під тирсу ви отримаєте продуктивність 30 кг\год а з рухомим роликами вийдете можливо 80 кг\год. А також багато факторів залежить від вологи та фракції тирси!!!
     
  3. vasil911

    vasil911 Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Маю можливість брати тирсу з "лєнточної" пілорами. Ваш гранулятор з рухомою матрицею?
     
  4. carder

    carder Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    8
    Ні з рухомими роликами але я тирсу ніколи не гранулював, комбікорм, елеваторний відхід та лушпиння соняшника. І за тону грануляції я знищив матрицю і ролики тому що вони були з сирця виготовлені.
     
  5. vasil911

    vasil911 Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Для грануляції комбікорму потрібна інша матриця?
     
  6. carder

    carder Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    8
    Ні чому така але комбікорм саме легше піддається грануляції з тирсою саме важче, подивіться в ютубі дуже багато відео по грануляції тирси!!!
     
  7. vasil911

    vasil911 Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Я так розумію що тирса повина бути певної фракції.
     
  8. carder

    carder Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    8
    Звісно чим менша фракція ваш гранулятор буде відразу гранулювати, а велику фракцію він ще буде деякий час молоти від цього і продуктивність гранулятора. Висновки зробите коли почне повноцінно експлуатувати гранулятор.
     
  9. vasil911

    vasil911 Новачок

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    0
    Дуже вдячний Вам за консультацію.
     
  10. carder

    carder Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    8
    Нема за що звертайтесь, удачі вам в побудові гранулятора!!!
     

Поділитися цією сторінкою