По скільки дрова?

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Voyutichi, 22 лют 2015.

  1. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Це дуже приблизно, від чого потрібно відштовхуватися. Да і порізаних-порубаних 20-ть, це біля 15-ти в кругляках. Все залежно від ситуації.
     
  2. wooden wizard

    wooden wizard Бригадир

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    169
    Адреса:
    Житомирщина
    Цифра приблизна. На основі мого опиту і моїх знайомих. Котел звичайний, саморобний, не піролізний.
    Будинок 80 м, температура в зимовий час 18-19 градусів.
     
  3. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Можно мне разжевать складометр это сколько?
    У меня дом до 80кв , за зиму ушло пол дровника (7м3 объем его) и то дрова были набросаны туда а не сложены. Темп в доме была 25-26град, котел самодельный типа стропувы без пегулятора тяги , изза не подключеного регулятора было так жарко.
     
  4. wooden wizard

    wooden wizard Бригадир

    Повідомлення:
    89
    Симпатії:
    169
    Адреса:
    Житомирщина
    Складометр- це объем 1 метр, на метр, на метр. Відмінність від кубометрів в тому, що в складометр объем наповниться з проміжками і пустоттами, наприклад дрова, а в кубометрів цих пустот немає. Наприклад дошки міряються кожна окремо і додаються, щоб отримати кубометр. В складометрах вимірюеться те, що не можливо скласти, або порахувати без проміжків і пустот.
     
    bogdansv подобається це.
  5. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Ну тогда у меня на зиму пошло 3.5складометров дров. Весной как тепло стало то опилками топил , их количество не могу посчитать уже.
     

Поділитися цією сторінкою