На чем заработать денег...

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем fotokiev, 20 лют 2015.

  1. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    @viktor28465, а є ще фотки саме цього трицикла? як там взагалі задня підвіска реалізована? привод?
     
  2. fotokiev

    fotokiev Майстер

    Повідомлення:
    160
    Симпатії:
    31
    leshiy_40 подобається це.
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Думаю, краще обмежитися візками до веломашин. І на перспективу розглядати бюджетний електропривід, на переднє колесо.
     
  4. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Фото з інтернету . Просто колись сусід зробив такого на замовлення, тому і вспомнив. Привід був через дві ланцюгові передачі, та проміжний вал, на одне ведуче задне колесо.

    Центр ваги має бути в центрі, а то при поворотах будуть неприємні моменти.
    Ну ще можна санчата виробляти.(в мене вкрали з під дверей, тому перший клієнт у Вас є:K)
    Самим перспективним товаром, скоро стануть КРАВЧУЧКИ, тому думайте:Hi:
     
  5. TYN

    TYN Майстер

    Повідомлення:
    101
    Симпатії:
    62
    @fotokiev, можно собрать для изготовления "виски".
    Один знакомый уже перешел на продукт сообственного производства. Как следствие качества - просят у него мало по малу снабдить.
    Выращивать марихуанну..
    Сейчас будет доходным все что не законно. Все что законно люди позволить себе не могут. :(
    Веломастерскую с прокатом как вариант но нужно розбиратся в нынешней технике.
     
  6. mexanikcom

    mexanikcom Майстер

    Повідомлення:
    183
    Симпатії:
    65
    Адреса:
    Хмельницька область, Базалія
    Можливо продумайте варіант з виготовленням котлів простого типу "Бубафоня", як з водяною рубашкою та без, для дачних будиночків, тема перспективна на найближчий час, на пунктах прийому брухту можна "розжитися" металом (балонами наприклад). Собівартість буде меншою, і складність виготовлення не вкрай складна, я собі теж планую найближчим часом робити для себе такий.
     
    ferron подобається це.
  7. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    изготавливать можно что угодно, на что руки настроены.
    Можно цветы выращивать , саженцы например - ярусами полки поставить и вперёд.
    Я вот посмотрю многое что мне надо никто не хочет делать, все ленятся.
    А вообще как говорил по телеку один модный товарищ - милионер какойто, что в такие времена надо торговать дешёвой едой.
    По сути то я с ним согласен, в некоторых моментах люди себя могут ужать, но в еде это тяжело сделать.
     
    ostrov-28 подобається це.
  8. Demil

    Demil Підмайстер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    6
    Я советую почитать вам несколько статьей "своими руками", немного подумать насчет инструментов, если ли для этого все и тянутся ли руки такое вообще изготовлять. У меня есть друг, он как-то именно так и начинал. Докупил несколько инструментов, начал практиковаться в декоративных каминах. Поставил мне на даче, себе, кому-то на ДР подарил. А позже уже стал на этом зарабатывать. Мы начали советовать и у него дело пошло. Кажется это называется портал для камина. А все началось с подобной статьи о каминах. Почитайте, может и вы начнете так. Все-таки главное желание.
     
  9. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @Demil, Одного бажання мало, потрібно ще ринок вивчати, щоб був попит на продукцію.
     
    pic16f887, Т.М. та Demil подобається це.
  10. Demil

    Demil Підмайстер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    6
    Это походу дела. Главное, что бы самому нравилось занятие, тогда все будет хорошо)
     
    NEMAN подобається це.

Поділитися цією сторінкою