Своїми руками Измельчитель древесины. Привод к мотоблоку

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем Александр S, 14 лют 2015.

  1. ostrov-28

    ostrov-28 Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    16
    Гарно,але отой недоріз мабуть слабке місце однобарабанного подрібнювача:( Хіба що може протиріжучу планку підганяти з твердого дерева,де ножі зроблять виборку під себе,а зазор зведеться до мінімуму...з дерева,щоб ножі не покоцати в разі форсмажора. думаю так?
     
    Vasil77 подобається це.
  2. Александр S

    Александр S Майстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    73
    Адреса:
    Украина Сумская обл. г.Конотоп
     
    X-TAZ, alexey-ks, Vasil77 та 3 іншим подобається це.
  3. ostrov-28

    ostrov-28 Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    16
    Любо дивитися! Навіть уявити важко як це все можна прорахувати... А скажіть будь ласка ,чи можливо і фото поближче покажете самого подрібнювача і який привід? пасиковий чи ланцюговий?
     
  4. Александр S

    Александр S Майстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    73
    Адреса:
    Украина Сумская обл. г.Конотоп

    Переходьте на мій канал на ютубі... там сила силенна відео... з поясненнями.., також є і сцепка і привід.
    Зараз лаштую відео-підбірку всієї роботи
     
    ostrov-28 подобається це.
  5. Александр S

    Александр S Майстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    73
    Адреса:
    Украина Сумская обл. г.Конотоп
    сцепка:

    а, привод от мотоблока тем-же мотоблочным ремнём профиль В 1800 (в два ручья)
     
    ostrov-28 подобається це.
  6. kogutksm

    kogutksm Бригадир

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    105
    Адреса:
    Львов
    Я теж зробив щепоріз з одним валом та чотирма ножами. Вчора випробував.
    Є проблема з недорізом, хоча зазор дуже малий. Деревину перерубує, тримає кора. Але коли я попробував суху гіляку, то все подрінило просто супер. Є незручність, треба висушити гіляки а тоді дрібнити.
     
  7. ostrov-28

    ostrov-28 Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    16
    Як вважаєте,якщо залишити лише 2 ножі,як вплине на роботу? ви пробували ?
     
  8. kogutksm

    kogutksm Бригадир

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    105
    Адреса:
    Львов
    Щепа буде довшою в два рази. Це раз.
    А друге, це те що щепоріз перестане сам затягувати гіляку. Подивіться уважно з боку на вал з чотирма ножами та двома і ви все зрозумієте. Подача гіляки має бути в нижню частину валу, ніяк не в верхню. Тоді гіляка буде дуже гарно затягуватись сама.

    Цей підгон має бути ідеальним, тоді буде повний розріз разом з корою. А ще є такий фактор як затуплення ножів, який відразу змінює цей зазор. Простіше почекати, коли гіляки висохнуть і тоді переробити. Правда їх потрібно десь поскладати. Але сухі рубає суттєво краще.
    --- добавлено: 5 апр 2015 в 22:02 ---
    Фото та відео роботи покажу завтра. А взагалі станок получився досить компактний. На інший край валу я повісив конусний дровокол. Працює на ура. Але теж хоче сухе дерево. Розчеплюеться воно легше ніж сире.
    І це все від мережі 220 вольт. Багато хто говорив мені що конусний дровокол буде працювати тільки від 380 в. 220 ніколи не потягне. Але я зробив і колить дуже класно.
     
    Останнє редагування модератором: 13 кві 2015
  9. ostrov-28

    ostrov-28 Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    16
     
  10. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Вы заставили меня задуматься: В моём варианте длинна щепы зависит от--- расстояния на которое выдвинут нож из вала; кромка на 2-х ножах будет затупляться быстрее, чем на 4-х; но сможет эффективнее работать на больших оборотах (МАХ быстрый рез в диапазоне 500-800 об.мин.) установив 2 а не 4 врашение увеличиваем в 2 раза (теория).
    Буду пробовать на практике.
    Плохо((((((((((( на моём валу 3 ножа. Сняв 1 нарвусь на дисбаланс и вибрацию. Придётся снижать обороты передаточным числом((((((((( дроговато.
     
    Останнє редагування: 5 кві 2015
    Лютий_Бандерівець подобається це.

Поділитися цією сторінкою