Робота мого Корди 26м

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем yroma, 12 лют 2015.

  1. yroma

    yroma Майстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    Львів
    Зразу не поставив в звязку з економією коштів, але зараз подумую над її установкою.
    "Kordi" я так зозумію ви є представником даних котлів. Якщо можна опишіть переваги турбіни з електронікою над механікою для даного котла (палю дровами), а також який контролер з турбіною ви рекомендуєте. Дякую!
     
    Останнє редагування модератором: 13 кві 2015
  2. Kordi

    Kordi Підмайстер

    Повідомлення:
    75
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    Киев, Красилов
    @yroma, я представник умовно. Мені просто став цікавий ринок і хто до чого "тягнеться".
    Я працюю на підприємстві і маю офіс в Києві, займаюсь ще гефест, буран, віхлач і альтеп. Ось мені і цікаво, чи варто переплачувати, чи мають право на життя і чи дійсно довгочасне горіння таке довгочасне.

    Тепер про ваше питання: Турбіну краще брати "поляка", є і копії харьківські, але перевірено якість і служба саме польського виробника, але ціна відрізняється. Тепер про переваги автоматики - головне, на мою думку, герметичність, так як Ви говорили що регулятор не закриває до кінця піддувайло. Для вугілля автоматика також дає переваги в розпалюванні та підтриманню горіння. Ще в атоматиці можна приєднати насос. І одне з головних - це збільшення економії та збільшення тривалості горіння.
     
  3. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
     
  4. Kordi

    Kordi Підмайстер

    Повідомлення:
    75
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    Киев, Красилов
    @gjkzr, доброго вечора, такі випробовування проводять виробники самої автоматики. Ми ніколи не заставляємо встановлювати регулятор або автоматику. Але рекомендація така є. Далі вибір за Вами.
     
  5. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Герметичность при использовании РТ и турбины одинакова. Более того уход от режима старт-стоп является лучшим для ТТ.
    Для угля возможно лучше т.к. воздуха нужно больше и при растопке удобнее.
    Насос можно подключить через обычный терморегулятор с датчиком.Гораздо дешевле будет.
    Скажите за счет чего вы заявляете экономию и увеличение длительности горения .
    Пусть ваши мастера замерят "экономию". Здесь на форуме большинство приводят реальные данные об увеличении длительности или экономии. У вас просто голословные заявления .
    Это похоже на заявление, ходившее много лет назад, что установка насоса циркуляции экономит газ.
    Пусть ваши мастера замерят Т дымогазов с турбиной и без. И тогда может поймут, есть ли какая то экономия.
     
  6. Kordi

    Kordi Підмайстер

    Повідомлення:
    75
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    Киев, Красилов
    @gjkzr, завтра попрошу начальника конструкторського бюро дати відповідь.
     
  7. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Мое мнение что производители автоматики делают просто электронный прибор . А вот целесообразность его применения за конструкторами котлов.
    Вы не заставляете , но даете неправильные рекомендации.
    Для котла обычного , как например Корди,горения вентилятор и блок автоматики просто красивая игрушка. Причем ведет к ухудшению характеристик котла.
     
  8. Kordi

    Kordi Підмайстер

    Повідомлення:
    75
    Симпатії:
    19
    Адреса:
    Киев, Красилов
    @gjkzr, частіше всього автоматику просять, коли збираються топити вуглем, а на питання про економію, зможу дати тільки завтра відповідь)):Hi:
     
  9. Highlander-86

    Highlander-86 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Львів
    Дійсно, все чітко описано. Довго шукав послідовне підключення з газовим котлом, а тут виявилось все так просто. От тільки питання, автоматика газового котла виставлена на температуру нижчу ніж видає твердопаливний і газови думає, що він останнього разу воду нагрів, а вона ще не охолола, тому і не включається, правильно?
     
  10. yroma

    yroma Майстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    26
    Адреса:
    Львів
    Добрий день! Так буде працювати якщо вода з ТТ котла йде через газовий котел (послідовне підключення). У мене котли підключені паралельно, відрізані один від одного зворотними клапанами (щоб не гріли один одного), а газовий включається від кімнатного термодатчика коли в бубинку нижче 18,5 градусів.
     

Поділитися цією сторінкою