Гаражный компрессор на базе зил 130

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем blehvaka, 11 лют 2015.

  1. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Можливо це відео допоможе.

     
  2. maks 2011

    maks 2011 Майстер

    Повідомлення:
    76
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    рідна ненька
    фото конденсатора,вони різні є,у мене який був такий і поставив.якщо 3 фази є,тоді на пару компресорів 4 квт вистачить(при 1500 обертів ,2шт по 220 літрів,по пам,яті).калачі-с-образні коліна,які з,єднують горизонтальні трубки
    Фото004.jpg Фото003.jpg Фото005.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 2 бер 2015
    blehvaka подобається це.
  3. агент007

    агент007 Інженер

    Повідомлення:
    497
    Симпатії:
    729
    Адреса:
    Берегово Закарпатская обл.
    В мене теж давно працюе такий саморобний компресор.Ресівер -50л газовий балон .Більше всего працюе в мене при покрасці .Якщо чесно то маловата проізводітельность компресора но працювати можно.Мотор 2.2 на три фази.На охолодження компресора-зверху стоіть відро з водою(якщо треба фото може скинути)
     
  4. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Якраз думав про такий компресор.Сусід підказав зробити з ЗІЛовського.Але наголошував що в ньому,в колінвалі самого компресора треба просвердлити отвір для того щоб масло розкидувало.А от про таке оригінальне охолодження як відро з водою ,та щей зверху на на компресорі,не чув.І тому буду дуже вдячний(та напевно не тільки я)за фото.Дякую.
     
  5. агент007

    агент007 Інженер

    Повідомлення:
    497
    Симпатії:
    729
    Адреса:
    Берегово Закарпатская обл.
    фото не супер но розыбратись можно Фото0641.jpg
     
    meroro подобається це.
  6. maks 2011

    maks 2011 Майстер

    Повідомлення:
    76
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    рідна ненька
    в мене гараж поки що не опалюється,тому з рідинним охолодженням не зв,язувався,та і габаритне,про масляне писав вище.ресивер 2 по 30 літрів,один перекриваю коли потрібен невеликий об,єм повітря.якщо змащення зробити розбризкуванням-масло в ресивер пожене,вибір за вами.в колінвалі самого компресора не треба свердлити отвір-на заводі це зроблено,отвори роблять в шатунах
     
  7. агент007

    агент007 Інженер

    Повідомлення:
    497
    Симпатії:
    729
    Адреса:
    Берегово Закарпатская обл.
    В мене зимою без води робить.Компресор зимою нагріватися не вспівае.На крайній случай можно залити тосол. 5л. по уха хватить для охолодження.
     
  8. blehvaka

    blehvaka Майстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    50
    Адреса:
    Одесса
    12435228153302117.jpg
     
  9. blehvaka

    blehvaka Майстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    50
    Адреса:
    Одесса
    Не много отклонюсь от темы . Я тут по форумам пескоструйки смотрел , увидел штуку диковинную ! Я сантехник с 10и летним стажем , имею много дивнх прибамбасов , такую штуку вижу в первые . Это какой то хитрый зажим ???
    6693eu-960.jpg
     
  10. maks 2011

    maks 2011 Майстер

    Повідомлення:
    76
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    рідна ненька
    на шпонках нарізана різьба,з протилежної сторони зпиляні на клин,гайка по різьбі заходить на шпонки,вжимаючи трубу між ними.як на мене збочення якесь.стосовно рідинного охолодження я вже писав,громіздке,бачки труби,коліна.масляне-компактне,тим паче для НОРМАЛЬНОЇ роботи компресора треба насос,зараз багато хто почне писати,що розбризкування достатньо,якщо хочете експериментувати можу побажати вдачі,тільки запасайтесь маслом і недешевою станцією підготовки повітря,хоча якщо в роботі буде тільки пневмоінструмент-в самий раз,лубрикатор не треба.
     

Поділитися цією сторінкою