Своїми руками КСТ-16 переделанный и усовершенствованный

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем silverneo, 9 лют 2015.

  1. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Да очень интересует,у меня на следующий сезон грандиозные планы,хочу построить с нуля котел с небольшим запасом,нравится четыре варианта,1-котел Пепс 08,2-Калвисовская схема,3-такой как сейчас только увеличенная длина дров до 50 см,ну и остальные навороты ВВ,камера дожига, но как это реализовать еще не знаю,ну и 4-пиролизный,но с поролизом есть опасения, это энергозависимость,влажность дров,ТА,все цацки как Ладомат,трехходовые,куча насосов,басперебойник,ну и все остальное,хотя один большой плюс в пиролизнике перекрывает все минусы это экономия топлива,правда это моё ИМХО,форумов начитался,менагеров наслушался,может я не прав просветите.Да вот фото внутрянки котла низ кассеты. Фото0420.jpg Фото0419.jpg Фото0421.jpg Фото0422.jpg Фото0420.jpg Фото0419.jpg
     
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Щось не ясно із якого боку на це дивитися. Дайте загальне фото.
     
  3. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Да нету загального,фотографировал из загрузочной дверки снизу вверх,через эти квадраты проходит пламя снизу вверх,в этих дырках стоят турбулизаторы,по бокам в просвете между квадратными трубками 10 мм вода.
     
  4. Гаманчук
    Онлайн

    Гаманчук Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.764
    Симпатії:
    7.306
    @leshiy_40, Можливо і мені,щось порадите з моїм КС-10,палю дровима дубовими,вичтачає на 2години однієї загрузки.
    [​IMG]
     
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @silverneo,
    Тепер зрозумів.
    По ідеї, додаткова перегородка з подачею вторинного повинна покращити процес горіння.
    Треба, щоб підтягнулися, хто робив подібне.
    --- добавлено: 10 фев 2015 в 10:13 ---
    Дивно, мій анахранізм від 4-х до 8-ми годин витягує на дубових дровах. А яка у Вас система, закрита чи відкрита???
     
    Останнє редагування модератором: 18 лют 2015
  6. Гаманчук
    Онлайн

    Гаманчук Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.764
    Симпатії:
    7.306
    @leshiy_40, Система закрита,встановив насос,та розширюючий бачок(це тей що з гумовою грушею всередині для вирівнювання тиску під час сильного горіння).[​IMG]
    [​IMG]
     
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @Гаманчук,

    Спробуйте наступний спосіб.
    Розженіть котла до 90С постійно підкидаючи дрова, так щоб в топці було вдосталь не згорівшого деревного вугілля і прикрийте піддувало. Але я не бачу у Вас регулятор тяги, це надзвичайно корисна річ і виставіть потужність насоса на мінімум. Час горіння збільшиться щонайменше в двоє. Мені таким методом вистачає на цілу ніч.
     
    ruwi, Ches та Гаманчук подобається це.
  8. Гаманчук
    Онлайн

    Гаманчук Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.764
    Симпатії:
    7.306
    @leshiy_40, То так і роблю,регулятор тяги ручний.
     
  9. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Леший, а куда эту перегородку ставить и про ВВ не понял тоже куда тулить,Гаманчук регулятор купите очень классная вещь,адекватно работает,правда говорю об Хонневел,других не пробовал ,а Хонневеловский регулятор даже визуально очень добротно сделанный,не знаю правда или нет на нем написано что сделано в Германии,по виду похоже,попробуйте думаю понравится.
     
    leshiy_40 та Gltb подобається це.
  10. Гаманчук
    Онлайн

    Гаманчук Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.764
    Симпатії:
    7.306
    То на моєму котлі датчик вкручується посередині,трохи вище загруженої дверці,на фото видно,треба його переносити на бік?
     

Поділитися цією сторінкою