Мотокультиватор Сенткералі

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем Богдан60, 8 лют 2015.

  1. Богдан60

    Богдан60 Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    В мене мотокультиватор Сенткералі - це один із серії культиваторів з конусною муфтою, тобто таких, які зручні в перевезенні: вони легко розбираються на дві половини. Їх є декілька назв Сенткералі Квантум, Сенткералі Драгон, Робікс, Тарпан, Мастер, мотокультиватор від ТОВ "ППМ-Спецтехніка".
    Своїм роблю все. Ось відео посадки картоплі:
    та підгортання:

    Якщо є якісь запитання - звертайтеся.
    До речі, можу відпродати ходозменшувач: http://zolochev.lv.olx.ua/obyavleni...0150208-[diplayLink]-9092149@1-20150208130933
     
    Останнє редагування модератором: 9 лют 2015
  2. PetrykSSS

    PetrykSSS Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    16
    Гарна техніка, теж задумуюся над такою, бо зараз картоплю сажу під плуг трактора (загортати приходиться руками, бо якщо загортаю плугом, то картоплі важко вилізти з землі, копаю теж під плуг. А як культиватора маю лише ручного
     
  3. Гаманчук

    Гаманчук Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.764
    Симпатії:
    7.306
    [​IMG]

    Я в листопаді придбав мотокультиватор мотор-січ,в роботі не скажу, не було коли пробувати,але на мій погляд перевага в мого в низчому центру ваги,та в міцному кріпленні руля до рами.
     
    PetrykSSS подобається це.
  4. PetrykSSS

    PetrykSSS Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    16
    І скільки коштує Ваша техніка?
     
  5. Гаманчук

    Гаманчук Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.764
    Симпатії:
    7.306
    Зараз не знаю, а тоді з окучником у комлекті 4200+800 доставка.
     
  6. PetrykSSS

    PetrykSSS Підмайстер

    Повідомлення:
    39
    Симпатії:
    16
    дякую) буду шукати також)
     
  7. Богдан60

    Богдан60 Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    [QUOTE="Гаманчук, post: 451245, на мій погляд перевага в мого в низчому центру ваги,та в міцному кріпленні руля до рами.[/QUOTE]
    мені теж подобається руль у моєму - можна регулювати по різному і висоту і поворот - так, що можна йти збоку і не топтати оброблену землю, одним словом руль дуже зручний
     

Поділитися цією сторінкою