Своїми руками Металошукач саморобний. Клон

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем gam-ua, 7 лют 2015.

  1. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Да ну Вас, іще на Пасху копати(в страшному сні не присниться). Приїхав, напився-наївся, зібрав подарунки найняв таксі і завезли додому(теща розрахувалася).
     
    a.b подобається це.
  2. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    ні, це не то. це як рибалка.

    а от у мене проблема. не пю, і їжджу на своєму авто. так шо без металошукача ніяк.
     
  3. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    У меня теща в Каневе живет, как приезжаю так заняться нечем, брал с собой металоискатель , на пляже нарыл жменю монет СССР и патроны .
    А чтоб специально кудато ехать то нету времени. .
    Одно время с собой в машине возил , на полях металолом собирал как время было когда по работе где то ездил.
     
  4. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    отож, буває.

    ну в мене теж часу вільного нема. але іножі хочеться розслабитись. я не пю, потому із цим у мене пробелми.
     
  5. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Тут головне, у пошуках глечика з царськими пятірками, свою смерть не відкопати.
    @gam-ua, Може мотивую Вас, як мінімум не брати малого на подібні розваги.
    У нас в районі був випадок, батько 56 років, з сином 13 років, за допомогою саморобного металошукача займались пошуком металолому, шось найшли, при відкопуванні воно вибухноло, і малому відірвало голову, а батькові ногу, і він теж помер у швидкій.Висновки робіть самі.
     
  6. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    місця де можуть бути небезпечні знахідки я приблизно знаю. у нас не було масштабних бойових дій. так, то одні пробігли,то інші. коли копаю в лісі, роблю це з підвищеною обережністю. особливо коли сигнал потужний. окуратно обрізаю землю із чотирьох боків, потім її знімаю. коли бува лоата впреться в щось, земельку руками розгрібаю і дивлюся що воно. якщо плоске, сміло викопую. якщо кругле, то так і полишу.
     
  7. knevech

    knevech Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Kusnetsovsk
    Схему плати скиньте, пліз ,,,
     
  8. papay

    papay Стажер

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    1
    Хлопці, цей варіант для початківця з бажанням копати металобрухт, якщо вас цікавить пошук глечиків з монетами, доведеться придбати МД з діскрімом (чітким визначенням цілі за складом меалу і розміром), хоча в пошуковій справі гоовне фарт, можна сківське золото і візуально знайти - є преціденти, а можна з приладом за 5000$ копати шмурдяк.
     
  9. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    пошукайте в неті. там повно схем із розводколю печатних плат та пошаговим виготовленням та програмуванням мікроконтролера.


    у мене знайомий придбав такий за 1000 баксів, коли зелений був по 12. да, дискрим працює, але мій бере на 5-10 см глибше. і точніше, хотя в нього є функція точного пошуку. брав він його в кредит і тому майже відразу продав.

    головне хороше місце. а чорняк то теж непогано. особливо коли шукаєш старий хутір.
     
  10. knevech

    knevech Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Kusnetsovsk
    В мене є декілька варіантів, все з інета, але хотілось би бачити готову річ та схемку для виготовлення. А ще реальна людина може проконсультувати, росказати недоліки та переваги.
     

Поділитися цією сторінкою