Своїми руками Саморобний мотоблок/мотокультиватор

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем Vyacheslav.Nevolya, 4 лют 2015.

  1. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Сам не пробував, але не впевнений. Якби все так було просто, то використовувалося в СГ техніці.
     
  2. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    на комбайні коробки немає. там варіатор. правда перемикається через гідравліку. але то система де варіатор розміром десь до півметра. дуже громіздке. тому в іншій сг техніці не застосовують. а центробіжне щеплення навпаки дуже компактне. правда щеплення слабше ніж традиційне.

    але є конструкції готові. надіюся отримати ось такий результат
     
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Марна трата коштів і часу. Хіба, якщо охота побавитися.
    Удачі в творчості!!!:Hi:( я при совітах вчився на механізатора, мат частину знав на відмінно)
     
    DINAMIT-UA подобається це.
  4. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    і що ви пропонуєте?
     
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    DINAMIT-UA подобається це.
  6. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    ну класика в мене це міст від вазу. коробка від москвича. далі що? треба редуктор до двигуна ще один. буде від двомісного скутера.
    --- добавлено: 15 бер 2016 у 22:54 ---
    колись хотів мотоблок, точніше культиватор, на базі бензопили дружба. мене відмовили, мовляв не буде діла. а потім я дізнався, що були такі заводські мотокультиватри.
    --- добавлено: 15 бер 2016 у 22:56 ---
    маю на увазі не компоновку, не швидкість, не тягу. відо просто для демонстрації дієздатності варіатора і центробіжного щеплення на великих навантженнях.
     
    Останнє редагування модератором: 23 бер 2016
  7. serhio70

    serhio70 Інженер

    Повідомлення:
    259
    Симпатії:
    501
    @gam-ua, Сцепление на малых оборотах будет буксовать.
     
  8. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @gam-ua, На відео це не мотоблок , це більше схоже на мотосапу щоб робити грядки.
    Подивіться на відео він їзде по ораній землі , той мотоблок не потягне навіть одного корпуса плуга, тоді навіщо така приблуда .

    @gam-ua, Далі ставте ще одну коробку від москвича чи від жигуля .
    І буде вам від двох коробок передач вибір швидкостей для роботи Вашої техніки.
     
    serhio70 подобається це.
  9. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Від скутеровського движка нічого путнього не доб'єшся, у нього дуже вузький робочий діапазон обертів. Ну і моторесурс.
    Не для того призначена ця машина.
     
    serhio70 та DINAMIT-UA подобається це.
  10. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    грузи будуть із свинцю. тож уже на 1500 обертах біде максимальне щеплення. робочі оберти планую десь на 2000. це прийдеться працювати на другій передачі, бо якщо на першій, то майже стоятиме на місці.


    від скутера тільки редуктор, варіатор і щеплення. движок мотобококвський.

    та то вже цілий трактор. у мене стежка до городу шириною 40 см. в неї треба вписаться. мотоблоком планую окучувати картоплю, прополювати рядки, нарізати гребені, окучувати дисками картоплю. а ще викопувати ралом. або грохотною комалкою.

    плуга до нього не буде. натомість буде причепна фреза. мотоблок на колесах своїм ходом, а фреза із заду.

    а трактор мені не потрібен. мені потрібне щось компактне обробляти свої грядки. тому найкраще мотоблок.
    --- добавлено: 16 бер 2016 у 08:45 ---
    так там і редукція судячи з усього тільки одна. а мене після штатної трансмісії скутера буде ще два дебелих редуктора із хорошим зниженням передач.
     
    Останнє редагування модератором: 24 бер 2016

Поділитися цією сторінкою