Своїми руками Саморобний мотоблок/мотокультиватор

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем Vyacheslav.Nevolya, 4 лют 2015.

  1. nadelnyuk

    nadelnyuk Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    украина
    І ще одне питання, чи непробували приєднувати картоплесаджалку. чи незавелика швидкість.
     
  2. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    На середніх обертах двигуна швидкість в районі 2 км/год. Я картоплю садив під плужок, швидкість якраз нормальна.
     
  3. nadelnyuk

    nadelnyuk Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    украина
    Пробачаюсь за надоїдання, але виникло таке питання, дійшовши до вала що кріпиться до редуктора- звідки ви його взяли і яким чином кріпляться фрези та колеса на цей вал, якщо намертво чи не ускладнює це розвороту при городніх роботах.
     
  4. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    Вал на металоломі знайшов, діаметр точний не пам'ятаю, здається 26-28мм. Кріпиться все каленими болтами, тобто у валові зроблені отвори. На всіх мотоблоках стоїть цільний вал (за винятком деяких важких), без диференціала важче повертати але на городі це не сильно ускладнює роботу.
     
  5. nadelnyuk

    nadelnyuk Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    украина
    І ще таке питання. Ви незадумувалися щодо рідного зщеплення від КПП чи краще все таки зупинитися на вашому варіанті. Ще є задумка щодо ВОМ. який буде виводитися або с КПП чи від двигуна методом зменшення обертів через вал. можливо щось підскажете щось по цьому питанню. Тому що техніка буде спеціалізуватися лише для картоплі(садіння, підгортання, сапка та копання)
     
  6. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    Думав, але такий варіант для мене не підходив. Конструкція буде дуже довгою, двигун буде занадто сильно звисати перед віссю. А так я маю зчеплення і редукцію з передаточним 4.18, і займає це все всього навсього 10 см. ВОМ я би порадив вивести з коробки передач, просто зробити отвір у кришці та вал наростити, ну і сальник встановити.
     
  7. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    Витягнув коня після зимової сплячки, пофарбував там де переробляв бо осінню не встиг.

    IMG_20160313_121441.jpg IMG_20160313_121458.jpg IMG_20160313_121511.jpg
     
    Останнє редагування: 13 бер 2016
    leshiy_40 подобається це.
  8. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    я на свій хочу поставить щеплення від скутера і варіатор. нікому ен траплялась схема як його до китайського двигуна прикрутити?
     
  9. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    @gam-ua, я думаю це погана ідея. Для того щоб кататися підійде, але для с/г техніки будуть тільки мінуси.
     
    serhio70 та leshiy_40 подобається це.
  10. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    чому? аргументуйте.
    компоновка буде наступна (від моста до двигуна): міст ВАЗ, цепна передача 1 до 1, коробка москвич, цепна передача 1 до 1, задній редуктор від скутера чотиритактного, варіатор рідний, ремінь рідний, центробіжне щеплення.

    проектне передаточне число 1 до 165. швидкість 1 передачею 4 км час при 5500 обертах двигуна. це не рахуючи редукцію кількох ступеней на варіаторі.

    за рахунок виходу на первичний вал коробки москвича навантаження на редуктор-варіатор від скутера буде штатне навантаження. а за рахунок варіатора вийде дуже гнучка ситема.
     

Поділитися цією сторінкою