Своїми руками Саморобний мотоблок/мотокультиватор

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем Vyacheslav.Nevolya, 4 лют 2015.

  1. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    А що краще, вручну лопатою весною перекопувати колію після трактора та не орані місця біля країв поля? Чи перекопати та закинути борозну довжиною 200 метрів, а таких городів маю 3. Цього року зима була тепла, земля зовсім не промерзла, та ще й дощ її уже забив. Тому перед посадкою картоплі землю потрібно перекопати фрезою, інакше вона в цілині не дасть хороший урожай. Електропривід можна використовувати тільки в саду біля будинку, но не на городі. Ця техніка мало споживає пального, тому немає сенсу купувати 200-250м кабеля, а потім ще мучитись з ним на городі.
     
  2. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    садіть в (під) свіжескошену солому, висажену як сніг зійде (для неї землю рихлити треба на см 10-15)
    головне вибрати перій... итп

    але то ваша справа, переоруйте кожного разу (є думка, що це таке собі самознущання - споконвічне) оприскуйте різною гидотою - ваше право

    звісно я ще не живу на землі, але буду
    все до того йде :) ...
     
    leshiy_40 подобається це.
  3. михаил!

    михаил! Підмайстер

    Повідомлення:
    43
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    запоріжжя
    Хороший апарат! Таке питаня посередені там де редуктор остаєтся полоса землі не обробленої її обробляєте за другим заходом.
     
  4. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    Доброго дня. Все обробляється за один прохід. Напроти редуктора стоїть гальмо (рало), воно виконує функцію гальмування та риє необроблену полосу
     
  5. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    Тепер мотоблок має "ноги", зроблені із жигульовських дисків.
    [​IMG]

    Також провів повноцінні випробовування, показав себе дуже добре. Ось закидав борозду та перекопав колію від трактора.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Vladimir1966 та Andrii_M подобається це.
  6. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    Мотоблок в роботі.

     
    gam-ua, Антоныч та slavko.malynovsky подобається це.
  7. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    @Vyacheslav.Nevolya, солідно. відразу питання і зауваження. головний редуктор із чого, можна детальні фото?
    скомпоновано красиво. от тільки у коробки МТ ведучий вал сидить на одному підшипнику. ведомий теж. вали заходять один в оден. короче будуть радіальні нагрузки і можливий передчасний вихід із строю коробки. потрібно додаткові опорні підшипники. можливо я помиляюся.
     
  8. Vyacheslav.Nevolya

    Vyacheslav.Nevolya Інженер

    Повідомлення:
    201
    Симпатії:
    566
    Адреса:
    Вінницька область
    Редуктор від мотоцикла Дніпро. Я думаю що кпп нічого не буде, там же виліт зірочки на валу маленький, вона близько до підшипника знаходиться,
     
  9. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    а можна детальніші фото? схему? а щодо підшипників, то мо й нормально буде. сезон покаже.
     
  10. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня

Поділитися цією сторінкою