Своїми руками Пристрій для набивки ковбас

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем yourasyk, 27 січ 2015.

  1. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Ні. Я більше по металу+ розпил деревини + ремонт всякої всячини+ електрика. Не встигаю.
     
    Гаманчук подобається це.
  2. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Недавно дали мені трубу теж з рулона трохи плющену. Затиснув у верстак, потримав дві доби, тепер різниця в еліпсі тримається 0,5 мм.
     
  3. Гаманчук

    Гаманчук Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.764
    Симпатії:
    7.306
    Та бог з нею,тею трубою,ось ще одна саморобна пушка,залізна труба,всередині емальована.Експлуатував свою на великдень,то виявився як на мене один недолік,треба прикласти значні зусилля,щоб прокрутити ручку.Замість бендикса варто підшукати шестерню з більшою кількість. зубів.

    [​IMG]
     
  4. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Ви використали ручку від м'ясорубки, а треба трохи більшу. А якщо на шестерні більше зубів то крутити важче
     
    Гаманчук подобається це.
  5. Papp Janos

    Papp Janos Прораб

    Повідомлення:
    815
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Украина
    @yourasyk, Отличный механизм. у знакомого точно такой есть и хочу скопировать. простой и надежный по конструкции.
     
    yourasyk подобається це.
  6. Гаманчук

    Гаманчук Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.764
    Симпатії:
    7.306
    Доопрацював свій ковбасний шприц,подовжив ручку з 200мм до 350мм,наварив на перший хомут обмежувальну шайбу щоб труба не просувалась уперед,ну і упор для текстолітової вставки є.Для тестування зробив 5кг московської та 5кг дрогобицької ковбаси,вміщається за одну загрузку 1.7кг фаршу.Щоб загрузити -відкручую спереду гайку з насадкою,ставлю шахту верткально,кидаю фарш,взавтра буду займатись копченням.
    SAM_0594.JPG
     
    Andrii_M та yourasyk подобається це.
  7. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Гаманчук@, Були звернення що виштовхує трубу вперед, то я вкрутив два саморізи з протилежних боків через передній хомут в торець передньої заглушки.
     
  8. Гаманчук

    Гаманчук Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.764
    Симпатії:
    7.306
    Ось результата вчорашніх хлопот SAM_0596.JPG
     
    bogdansv, Misik, blossem та 3 іншим подобається це.
  9. Гаманчук

    Гаманчук Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.764
    Симпатії:
    7.306
    Добрий вечір.Згодились ці копченності на одруженні мого сина,весілля відбулось у Львові,три дні тому,от накінець то придбав доньку.Вінчання відбулось в греко-католицькій церкві Йосифа Обручника у Львові.
    SAM_0606.JPG
     
    leshiy_40 та Andrii_M подобається це.
  10. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Вітаю! Щастя та здоров'я молодятам!
     
    Гаманчук подобається це.

Поділитися цією сторінкою