Печь с перспективой парового отопления

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем Косташ, 24 січ 2015.

  1. B.B.King

    B.B.King Майстер

    Повідомлення:
    137
    Симпатії:
    80
    Адреса:
    м. Стрий
    Вже є аналоги. Ну тут ніякого ноу-хау. Дверцята - окремо, теплообмінник - окремо. Сидиш і крутиш. Нехай @Косташ, обирає.

    1. Створення проекту шляхом переписки. Узлагодження розмірів, вартості, дизайну.
    2. Оплата кошторису.
    3. Підготовка деталей.
    4. Зборка повітряної топки.
    5. Заварка.
    6. Малювання.
    7. Дозбирання з'ємних деталей.
    8. Під'єднання до димоходу, обкладка внутрішньої стінки шамоткою.
    9. Запуск.
    10. Експлуатація повітряної топки.
    11. Припинення експлуатації, від'єднання від комина.
    12. Розборка з'ємних деталей.
    13. Доварка водяного контура.
    14. Пресовка.
    15. Малювання.
    16. Під'єднання топки з водяним контуром до димоходу та системи опалення.
    17. Запуск.
    18. Експлуатація водяної топки.
    Якщо потрібно буде детальніше описати якийсь із етапів, вкажіть який.


    1,2,4-18.

    Уся зварка на Вас. У тому й суть.

    Сталь 3ПС-5 4мм корпус та важливі деталі. Дещо з 1.5. Детально при опрацюванні (і побажання врахую:))

    Я уважний до Ваших побажань, та побажань форумчан також.

    Фарба в комплекті. Оздоблення за Вами.

    Навіть не знаю що додати...

    Думаю, що 2 девайси забагато, але усе, що каже @Вогнистый Владимир, має свій сенс і його роботи мають багато прихильників. У Вашому конкретному випадку я б більше прислухався до @Дмитрий ДАР.

    Цікаво, який саме случай?
    --- добавлено: 4 фев 2015 в 15:34 ---
    Ну я тут про те й мову веду, загалом... Почитайте весь пост. А з дверцятами проблем нема.

    Повна єрунда. Ми так з Kratki співпрацювали і тішились, доки не розробили свою конструкцію.
    1. Неконтрольоване горіння;
    2. Незбалансований потік.
     
    Останнє редагування модератором: 12 лют 2015
    Володимир П, Косташ, Vladlen та ще 1-му подобається це.
  2. Вогнистый Владимир

    Вогнистый Владимир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.054
    Симпатії:
    1.170
    Адреса:
    Украина, Мариуполь
    @B.B.King, -

    Лет семь назат -была очень холодная зима. Тогда Алчевск - замерз. у нас в городе 2 мет. гиганта. И что б выплавить плавку - газавчики отключали на ночь газ с частных поселков. А утром включали. Была два случая взрыва котлов. Я был на одном из них - причина проста - обратка примерзла, во втором -запальник потух. Все у кого были печки -отапливались ними. Про данную ситуацию - даже говорить не хочу.
     
    Дмитрий ДАР подобається це.
  3. B.B.King

    B.B.King Майстер

    Повідомлення:
    137
    Симпатії:
    80
    Адреса:
    м. Стрий
    Ну так нічого дивного. Тут усі питання до систем захисту (незамерзайки, акумулятори, дублюючі системи, генератори і т.д.). А дрова точно ніхто не виключить. Підключіть над топкою радіатори у гравітаційний контур - і вуаля! Котел працюватиме конвективно і повністю автономно.
     
  4. Косташ

    Косташ Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    1
    Очень даже верю.
    Причем сам лично в этом убедился, когда месяц назад жили с семьей в Закарпатье. И хозяйка сама мне рассказывала, как она сейчас жалеет, что при постройке дома категорически отказалась, делать печь, мотивируя это тем, что есть дешевый газ( когда то он таки был для них дешевым). И вот сейчас они думают как они будут оплачивать этот газ. Все может измениться в нашей жизни, но всего и не предусмотришь. Если ты не олигарх(в смысле не стеснен в финансах) - хотя и здесь есть исключения.

    Поки все зрозуміло.

    Може хтось ще висловить свою думку з цього приводу(переваг або недоліків печі за технологією DIY - Do It Yourself)?
    Бо чайника звісно легко на щось схилити. Коли не дуже знаєш деталі( чайник - в даному випадку це я).

    І все ж таки мені не дуже зрозуміло, якщо буде груба між приміщенніми А та С, то навіщо у приміщенні А ставити іще один пристрій обігріву(хай це буде піч від @B.B.King). Адже приміщення А буде обігріватися від "груби".
    Та і фінансово я не потягну і цегляну піч будувати, і ще одну окрему піч.

    Да, интересный вариант. Но требует очевидно очень грамотного проекта. Что бы все работало так как Вы описываете. Вы уже делали такие устройства?
     

Поділитися цією сторінкою